Steam yaz indirimlerinde kaçırılmaması gereken oyunlar!

Çok güzel rehber olmuş, eline sağlık. Ben de bir şeyler almayı düşünüyorum, değişiklik olsun.
Undertale Türkçe olsa alabilirdim. Mafia serisini oynamadım hiç, onu da alabilirim.

Dediğim gibi güzel rehber olmuş ama 20TL limitiyle sınırlayarak yazık etmişsin. En azından kategori yapabilirdin.
Türkçe yama var Undertale için merak etme.
Doğru söylüyorsun. Normalde liste 20 oyunluk olacaktı ama 20tl sınırım yüzünden bir kaç oyun çıkarttım ;( Kış indirimleri rehberimde böyle bir faktör yapmayacağım ;D

HL1-2'nin puanları ve Payday2'nin puanları neden düşük ya!
Don't Starve ekleseydiniz kalbimi çalardınız, Serious Sam baya eğlenceliydi, Crazy Taxi Steam'de varsa alınır 😁
İnanın bana Don't Starve ı da gördüm ve eklemek istedim. Ancak dediğim gibi alnımdan ter damlıyordu ve çok yorulmuştum. o yüzden hızlıca kısa kesip bitirdim ve gidip uyudum ;(

Kış indirimleri rehberimde böyle bir faktör yapmayacağım

Bol hikayeli güzel bir rehber bekliyorum senden 🤣 Herkesin bildiği oyunları değil biraz da bilinmeyenleri çıkar ve çeşitli olsun. Ayrıca farklı fiyat aralıkları da olsun. Göster kendini🤣

Bence artık Portal 1 ve 2 de kaçırmayın. 1.85 olmuş herkesin oynaması gereken oyunlardan biri bence.

İkinci oyununu oynadım ve bitirdim, gerçekten harikulade. Hele finali bitirdi beni, bayıldım.
Biraz tersten gittim ama şimdi de ilk oyununu alacağım : )

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı