Steam yaz indirimlerinde ne alınmalıdır?

beruxen

Kilopat
Daha fazla  
Aslında hesabımda henüz oynamadığım birkaç oyun var. Son aldığım monitörle birlikte yaklaşık 1500 TL Steam kodu geldi. Şimdi almak istediğim 3 oyun var. God of War, Sekiro, Elden Ring. Merak ettiğim şu: Bu 3 oyunu birlikte mi almalıyım, yoksa bir sonraki indirimi beklemeliyim? Bir sonraki indirimde fiyatları artar mı? Yani Steam dolar kurundan etkilenir mi?

GoW mükemmel oyundur onu kesin alın bence. Yanına Telltale oyunları alabilirsiniz çok sağlam hikayeleri var. Dying Light 2 ve oynamadıysanız Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Elden Ring ve Sekiro hakkında bir yorumda bulunamayacağım souls oyunlarına uzağım biraz yeni yeni girmeye başlıyorum.

25 gün civarı bir şey kaldı yaz indirimlerine.

Fiyatlar artar mı dersen God of War ve Sekiro için her an artabilir. Diğer ülkelere nazaran 300 lira daha az fiyattan satıyorlar. Genelde bizim gibi fiyat yerelleştirmesi yaptıkları ülkelerle fiyat aralıkları birbirine yakın ayarlar firmalar. Sekiro belki God of War'a nazaran daha eski bir oyun olduğu için dokunmayabilirler ama yayıncısı Activision ve yapımcısı japon firması olduğundan dolayı ona da çok güvenemiyorum.

Şuan en tehlikesi God of War bana kalırsa 2-3 ay önce diğer playstation oyunlarından Days gone ve Horizon'ı 275ten 330'a çıkardılar.

Şahsen ben riske girip 25 gün bekleyeceğim.

1500TL Steam kodu?

Hocam 350 TL yorum yaptığım için, 1200TL'de monitörün(MSI MAG274QRF) kuponu vardı. Yorumlar için 50TL'lik 7 kod, ve monitör için 100 TL'lik 12 kod + 1 aylık Xbox Game Pass Ultimate verdiler.
25 gün civarı bir şey kaldı yaz indirimlerine.

Fiyatlar artar mı dersen God of War ve Sekiro için her an artabilir. Diğer ülkelere nazaran 300 lira daha az fiyattan satıyorlar. Genelde bizim gibi fiyat yerelleştirmesi yaptıkları ülkelerle fiyat aralıkları birbirine yakın ayarlar firmalar. Sekiro belki God of War'a nazaran daha eski bir oyun olduğu için dokunmayabilirler ama yayıncısı Activision ve yapımcısı Japon firması olduğundan dolayı ona da çok güvenemiyorum.

Şu an en tehlikesi God of War bana kalırsa 2-3 ay önce diğer PlayStation oyunlarından Days Gone ve Horizon'ı 275'ten 330'a çıkardılar.

Şahsen ben riske girip 25 gün bekleyeceğim.

Hocam normalde 1-2 oyun alıp yazı geçiririm. Ama dediğim gibi bizim ülkede dolar sabit olmadığı için paramı korumaya çalışıyorum :)
GoW mükemmel oyundur onu kesin alın bence. Yanına Telltale oyunları alabilirsiniz çok sağlam hikayeleri var. Dying Light 2 ve oynamadıysanız Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Elden Ring ve Sekiro hakkında bir yorumda bulunamayacağım souls oyunlarına uzağım biraz yeni yeni girmeye başlıyorum.

Dying Light2 çok güzel ama FPS oyunu kamera bakış açısı acaba beni çok yorar mı bilemedim.
Ne tarz oyunlar seversiniz? Ve aldığınız monitör ile mi birlikte geldi 1500TL kod.

Hocam souls oyunları var aklımda. Hikayeli oyunlarda RDR2, Witcher 3, Cyberpunk 2077 ve bilindik oyunların çoğunu oynadım. Ama şu son Resident Evil oyunu nu da merak ediyorum açıkçası. Devil my Cry tarzı hack and slash oyunlarını hiç denemedim onlarda olabilir. Kupon monitörle geldi hocam.

Son düzenleme:
Dying Light 1'i üç kere bitirdim çor yoracak bir şey değil bence. İlk oynadığımda FPS parkur biraz zorlamıştı beni de ama bir süre sonra alışırsınız bence.

İstek listesine ekledim güzel indirim olursa alırım hocam. Bu arada Doom Eternal'ı da hiç oynamadım. Xbox üyelikle deneyeceğim. Güzel olursa onu da alabilirim.

Geri
Yukarı