Steam yaz indirimlerinde neler alacaksınız?

mehmet2333

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Gıda Mühendisi
Arkadaşlar Steam yaz indirimlerini bekliyorsunuz siz de benim gibi. Malum oyun fiyatları uçtu. İndirimsiz oyun almak gerçekten zorlaştı. Bu sene yaz indirimlerinde hangi oyunları alıp oynamayı hedefliyorsunuz yazar mısınız? Görüşlerimizi paylaşalım.

Arkadaşlar Steam yaz indirimlerini bekliyorsunuz siz de benim gibi. Malum oyun fiyatları uçtu. İndirimsiz oyun almak gerçekten zorlaştı. Bu sene yaz indirimlerinde hangi oyunları alıp oynamayı hedefliyorsunuz yazar mısınız? Görüşlerimizi paylaşalım.
Half Life 2 ve epsiode'lar, Portal 2, Don't Starve Together, Human Fall Flat burası tahminen 23tl yapıyor. Kart kasarak alabilirim gibi. Bir 25tl'de ben ekleyerek Stardew Valley ve Borderlands 2 GOTY almayı düşünüyorum. Belki bunların yerine Hollow Knight, Celeste yada Hollow Knight, Terraria, Assetto Corsa da yapabilirim orasına daha karar vermedim.

Arkadaşlar ben söylemeyi unutmusum kendim bizzat Türkçe dil destekli oyunları alıyorum artık diğer firmalara pek para kazandırmak gelmiyor içimden bu indirimlerde de yine buna göre hareket edeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı