Steam yaz indirimlerinde oyun alacak mısınız?

Alacak mısınız?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
1593176815290.png

Daha da alacağım, ancak o kadar oyun var ki bi' türlü karar kılamıyorum :)

Age of Empires 2: Definitive Edition almayı düşünüyorum.

Bununla beraber ya Saints Row: The third ya da Payday 2 alacağım.

Oyun sözde bedava ama oyunun alt seçkin olmayan bölümleri tam sürgün yeri. Zar zor 20 level yaptık hesabı, seçkine para falan verilmez güven faktörü bence daha etkili seçkine göre.
Güven faktörü kasmakta çözüm değil hocam, Hem zaten hala daha Overwatch da "Mevlana" izleten hile sisteminden ne beklersiniz ki? 3 ay önceki güncellemede "Artık mevlana görmeyeceksiniz (!)" diyen oyun, Çatır çutur mevlana izletiyor. Hadi oyunda geldi karşıma, Neden direkt banlamıyorsun? Neden izletiyorsun? İşte bu kadar saçma bir hile sistemi var CS:GO'nun.

Ben yaklaşık 8 ay önce okulun ilk haftası hastaneye düştüm o zamanlar pc'im yoktu. Technopat vs. yerlerden pc toplama videoları izliyordum deli gibi. Hastanede şeker hastası olunca Ailem Bana pc alıp yazılım çalışmayı tavsiye etti ve aldılar. Yani Lafın kısası Bir anda oluyor böyle şeyler canını sakın sıkma. Pc alırsan oyunlarımı paylaşabilirim.
Çok teşekkürler desteğiniz için ve çok geçmiş olsun umarım bir daha öyle şeyler olmaz. Ben liseye başlayacağım ve 10 yaşında oyunlar oynadım ve 11 yaşında BIOS ayarlarını vb. şeyleri keşfettim. Bu yaz da kasalarla ilgilenip yazılım öğreneceğim yani 4 yıldır ilgileniyorum diyebiliriz ve 6. sınıftan beri hayalim. Umarım alabilirim en kısa zamanda bu yaz.😀

Age of Empires 2: Definitive Edition almayı düşünüyorum.

Bununla beraber ya Saints Row: The Third ya da Payday 2 alacağım.

Güven faktörü kasmakta çözüm değil hocam, hem zaten hala daha Overwatch'da "mevlana" izleten hile sisteminden ne beklersiniz ki? 3 ay önceki güncellemede "artık mevlana görmeyeceksiniz (!)" Diyen oyun, çatır çutur mevlana izletiyor. Hadi oyunda geldi karşıma, neden direkt banlamıyorsun? Neden izletiyorsun? İşte bu kadar saçma bir hile sistemi var CS:GO'nun.

O nasıl bir isim ya bari sevgilin sanem ile PUBG Duo oynuyor musun?

Yeni konular

Geri
Yukarı