Steam yaz indirimlerinden oyun alınır mı?

W4ldoS

Femtopat
20 TL var Steam'den 20TL'ye oyun almak mı yoksa Prime Gaming bedavaya güzel oyunlar verecek diyorlar hangisini alayım? 10TL'ye Prime alıp 10tlyede Steam'e yatırabilirim ama size sormak istedim. Hangisi daha iyi olur? Prime vercek oyun

10 TL'ye Amazon Prime alıp geriye kalan 10 TL ile de Steam'den zaman geçirmelik küçük bir oyun alabilirsiniz. İndirimde hangi oyunlar var tam olarak bilmiyorum ama papers please veya beat cop alabilirsiniz mesela.

uzun süre zaman geçirmek istiyorsan Starbound veya Terraria'ya bakabilirsin. 8-9 lira civarındalar. üstüyle de amazon prime alabilirsin ama amazonda verilen oyunların yüzde 90'ı çer çöp oluyor bence. Eğer prime video kullanmayacaksan ben olsam epicten beleş oyun kovalar 20'yi de steame basardım.

Don't Starve Together, Warband, Portal 2 al.

Hocam portal bundle aldım. 5 TL'ye.

Uzun süre zaman geçirmek istiyorsan starbound veya Terraria'ya bakabilirsin. 8-9 lira civarındalar. Üstüyle de Amazon Prime alabilirsin ama Amazon'da verilen oyunların yüzde 90'ı çer çöp oluyor bence. Eğer Prime Video kullanmayacaksan ben olsam Epic'ten beleş oyun kovalar 20'yi de Steam'e basardım.

Hocam ben video izleyen birisi değilim ben sadece oyun oynarım Epic'ten bayağı beleş oyun aldım almayada devam ediyorum zaten ama primen verdiği oyunlar güzel Need for Speed Heat zaten almayı düşünüyordum güzel oldu yani Need for Speed bedava olmazsa direk 20tlyide Steam'e vereyim.

Hocam portal bundle aldım. 5 TL'ye.

Hocam ben video izleyen birisi değilim ben sadece oyun oynarım Epic'ten bayağı beleş oyun aldım almayada devam ediyorum zaten ama primen verdiği oyunlar güzel Need for Speed Heat zaten almayı düşünüyordum güzel oldu yani Need for Speed bedava olmazsa direk 20tlyide Steam'e vereyim.

Diğer yazdığım oyunlar?

10 TL Steam'e, 10 TL Prime'a ver. Mass Effect: Legendary Edition için bile prime alınır. Grafiğe bakıyorsan Portal'ın üstüne de Ryse: Son of Rome alırsın.

Geri
Yukarı