Steam yılbaşı indirimleri

Daniel Recker

Hectopat
Herkese merhaba. Malûm biliyorsunuz ki Steam yılbaşı indirimleri hala devam ediyor, fakat oyun seçmekte zorlanıyorum. Var mı önerileriniz?
Kategoriler: Simülasyon ve askeri tercihimdir fakat önerilere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bus simulator 18'i almanızı öneririm. Alıp deneyin istediğiniz otobüs simülasyonu deneyimini karşılayacak mı diye. Ama her türlü iade etmenizi öneririm çünkü. Bursagb.com da 36 TL. Aynı şekilde ETS 2 ve ATS de Steam'e göre daha ucuz. Bakmanızı tavsiye ederim. Pek askeri sayılmasa da Dying Light ı öneririm. Parkur ve silahların kullanımı tatmin edecektir.

Askeri olarak squad, simülasyon olarak ETS 2, ATS öneririm.
Bende squad almayı planlıyordum fakat topluluğundan emin olamadım.
Euro Truck her yıl olduğu gibi sakız parasına düşmüş, almadıysan kaçırma derim, onun dışında DayZ'de %40 var, tecrübe edilmesi gereken oyunlardan biri, arma 3'de %66 var, bal gibi fiyat, role-play simülasyon seviyorsan kaçırma.
ETS 2 var. Yeteri kadar oynadım. DayZ güzel oyun fakat yalnız pek güzel olmaz gibi.

Bende squad almayı planlıyordum fakat topluluğundan emin olamadım.

ETS 2 var. Yeteri kadar oynadım. DayZ güzel oyun fakat yalnız pek güzel olmaz gibi.
Oyun arkadaşı bulabilirsiniz, oyuncusu bir hayli fazla ve aktif.

Bus simulator 18'i almanızı öneririm. Alıp deneyin istediğiniz otobüs simülasyonu deneyimini karşılayacak mı diye. Ama her türlü iade etmenizi öneririm çünkü. Bursagb.com da 36 TL. Aynı şekilde ETS 2 ve ATS de Steam'e göre daha ucuz. Bakmanızı tavsiye ederim. Pek askeri sayılmasa da Dying Light ı öneririm. Parkur ve silahların kullanımı tatmin edecektir.
Abi G2A ve Steam dışında dijital oyun almadım. Pek düşünmüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı