Steam yorumları ne işe yarar?

utkux34

Femtopat
İnternette bir sürü Steam yorum satan insanlar var, para karşılığı profile yorum yazıyorlar fakat niye satın alıyor insanlar anlamıyorum. Seviye falan mı atlıyorsunuz? Anlatırsanız sevinirim.

ilkerowic

Centipat
Yer
Ankara
Benim bildiğim hiçbir işe yaramıyor. Tamamen şov amaçlı :) Ancak belki CS:GO'da güven faktörünü de arttırıyor olabilir. Yorum satanların çoğu zaten VAC banlı hesaplardan yapıyorlar yorumları o yüzden gereksiz.

Ivolve

Picopat
Makaleler
1
Yer
Trabzon
Benim bildiğim hiçbir işe yaramıyor. Tamamen şov amaçlı :) Ancak belki CS:GO'da güven faktörünü de arttırıyor olabilir. Yorum satanların çoğu zaten VAC banlı hesaplardan yapıyorlar yorumları o yüzden gereksiz.
Yok hocam yorumla alakası yok o işin. Bende gamesatışda görmüştüm. Yorumun güven faktörüne etkisi yok sadece kazık.

Apaçi Atcı

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Evde HTML çalışıyor
CS:GO'da güven faktörünü birazcık arttırdığını söyleniyor.

Ahmet Faruk312

Centipat
Makaleler
2
Yer
Türkiye, Kocaeli
Hiç bir işe.

JohnConstantine

Decapat
Makaleler
2
Yer
Jerusalem
Sadece profilinizi +REP yorumlarla doldurursanız belki beraber rekabetçi oyunlar oynayacağınız kişi bunları görünce sizi iyi bir oyuncu sanar o kadar, bunun dışında hiç bir katkısı yok.

adn1925

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Hiç bir işe yaramıyor değil. Özellikle eskiden çok fazla ticaretin kişiden-kişiye yapıldığı zamanlarda ticaret siteleri daha yeni yeni çıkıyordu. O yüzden insanlar kendi ticaret yöntemlerini geliştirmek zorundaydı. Ve güven faktörü olarak profilinizdeki +rep yazıları dikkate alınıyordu. Günümüzde ticaret sitelerinin sayısı arttığı için önemini yitirdi.

''+rep'' ifadesi İngilizce ''reputation'' kelimesinden gelir. Türkçe tercümesi itibardır.

Son düzenleme:
Yukarı