Steam: Yüklemeniz işlenirken bir hata meydana geldi. Seçilen resim dosyası ile ilgili bir sorun olab

Hakan Düzenli

Hectopat
Daha fazla  
1-2 Aydır steam hesabımın avatarını değiştiremiyorum . Bazen steam avatrarımı seçtiğimde hic bir işlem yapmıyor bazende "Yüklemeniz işlenirken bir hata meydana geldi. Seçilen resim dosyası ile ilgili bir sorun olabilir." bu hatayı veriyor.
Size sebebi ne olabilir ?

Resmi Paint ile açın ve boyutunu 400x400 olarak ayarlayın. JPEG olarak farklı kaydedip tekrar deneyin. Olmadı Steam Beta kullanın.

Aynı hatayı bende alıyorum. 1-2 tane daha forum gezdim bu hatayla ilgili farklı çözümler denedim. Yine olmadı ve sizin söylediğiniz çözüm yolunuda denedim. Yine olmadı. Steam Support ile iletişime geçip bana yardımcı olacaklarını düşündüm fakat Steam Support hesabıma resim doğrulama kodunu doğru girdiğim halde yanlış girdiniz hatası verdiğini gördüm. Steam gibi büyük bir programın bu denli saçma sapan basit hataları vermesi gerçekten çok kötü.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı