Steam yüklenmiyor

xglobal

Centipat
Merhaba. Steam'ı açıyorum ana ekran böyle kalıyor. Birkaç dakikadan sonra güncellemeleri uygulamak için yeniden başlatılsınmı ekranı geliyor evete tıklıyorum, yeniden başlatıldıktan sonra yine böyle kalıp birkaç dakikadan sonra yine güncellemeleri uygulamak için yeniden başlatılsınmı ekranı geliyor. Ne yapabilirim? Steam'ı silip yeniden kurursam oyunlar silinir diye silip yeniden kuramıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

1664726283652.png

Oyunların kurulu olduğu yere git taşı başka dizine sonra Steam'ı tamamen kaldır disk temizle. Yeniden başlat sonra temiz indirip kur. Oyunları indire bas kurulmasını istediği yeri oyunları taşıdığı yeri göster. Ufak bir iki ek indirip doğrular oyunların da silinmemiş olur.

Oyunların kurulu olduğu yere git taşı başka dizine sonra Steam'ı tamamen kaldır disk temizle. Yeniden başlat sonra temiz indirip kur. Oyunları indire bas kurulmasını istediği yeri oyunları taşıdığı yeri göster. Ufak bir iki ek indirip doğrular oyunların da silinmemiş olur.
Direk steam apps klasörünün içindeki dosyalarımı başka klasöre taşıyayım?

1664726923379.png

Common içinde olması lazım oyunların. Taşı klasörü sonra yeniden kurunca aynı yere taşı klasörü Steam'den da oyunu doğrulat indirmez sıfırdan.

Yeni konular

Geri
Yukarı