Steam Yüklü Oyunu Görmüyor

mustafas03

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda NBA 2K19 yüklü, hatta daha dün oynadım fakat şimdi tekrar yükleme istiyor. Oyun çok büyük olduğu için de böyle bir şeye kalkışmak istemiyorum. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Acaba NBA'den bir kac dosya silseniz? Daha sonra onlari geri yukleseniz olmaz mi?
Bir yolunu bulup Dosya Bütünlüğü Doğrulama kısımını getirebildim, dosya bütünlüğünü %100 doğruladı fakat yine oyunu indirmemi istiyor. yerel dosyalara göz at dediğimde oyunun yüklü olduğu kısmı açıyor ama nedense yine yükleme istiyor 79.6 GB.

Bir yolunu bulup Dosya Bütünlüğü Doğrulama kısımını getirebildim, dosya bütünlüğünü %100 doğruladı fakat yine oyunu indirmemi istiyor. yerel dosyalara göz at dediğimde oyunun yüklü olduğu kısmı açıyor ama nedense yine yükleme istiyor 79.6 GB.
Bilgisayari yeniden baslatin belki bir bug olmustur.

Bunu denediğimde yine hata veriyordu. Oyunlarınız zaten toplu şekilde seçili, ayrı olarak NBA 2K19'u belirtmenize gerek yok gibisinden bi hata, sonuç olarak yine görmüyordu oyunu.
Boşuna uğraşmışsınız. Steam ayarlarına gelecektiniz ve indirmeler kısmından oyunun yüklü olduğu klasörü seçecektiniz, bu kadar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı