Steam yüklü oyunu görmüyor

yagamilayto31

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle olayı özetlemek gerekirse, Steam'i C'den D'ye atmaya karar verdim ve C'deki Steam klasörünü (Ben Program Dosyaları(86X)ya kurdum) alıp kestim ve D'ye aktardım. Sonra 40 dakika yazdığını görünce iptal ettim ve D'ye atılan dosyaları alıp tekrar aynı yere attım. Daha sonra Steam'e girdiğimde CS:GO'ya bastım ve VAC Uyarısı almıştım, bu yüzden özelliklerini açmak zorundaydım ve baktım ki oyunu görmüyor aslında. Olay şuradakinin CS:GO versiyonu

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptığınız işlem ile pek çok dosyayı bozmuş veya imha etmiş olabilirsiniz. Dosyaları silip oyunu tekrar indirin. En sağlıklı yöntem bu olabilir.

Yaptığınız işlem ile pek çok dosyayı bozmuş veya imha etmiş olabilirsiniz. Dosyaları silip oyunu tekrar indirin. En sağlıklı yöntem bu olabilir.
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive'den açılıyor.
Varsayılan kütüphane klasörü burası seçilmiş:
C:\Program Files (x86)\Steam\steam bu yüzden kütüphane klasörü de değiştiremiyorum çünkü Varsayılan İndirme Klasörü Silinemez uyarısı veriyor. Varsayılanı değiştirmeme rağmen silemiyorum.Hadi silmedim diyelim Steam > steamapps > common seçsem bile aynı anda 2 klasör bulunmaz tarzında bir hata veriyor

Steam programını ve mevcut dosyaları silip tekrar kurmayı deneyebilirsiniz. Dosyaları kopyalama yapmadan kesme ile aldığınız, yarıda kestiğiniz ve daha sonra bu dosyaları tekrar taşıdığınız için pek çok klasörün hasar aldığını düşünüyorum.

Steam programını ve mevcut dosyaları silip tekrar kurmayı deneyebilirsiniz. Dosyaları kopyalama yapmadan kesme ile aldığınız, yarıda kestiğiniz ve daha sonra bu dosyaları tekrar taşıdığınız için pek çok klasörün hasar aldığını düşünüyorum.
Biraz daha ayrıntılı anlatabilir misiniz? Mevcut dosyaları silip kurmak derken, her şeyi tamamen kaldırmaktan mı bahsediyorsunuz?

Anladığım kadarıyla kütüphaneyi tamamen alarak yapmışsınız bu işlemi. Bu nedenle bütün kütüphane klasörlerini silmenizi, steam programını kaldırmayı ve yeniden yüklemenizi tavsiye ettim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı