Steam yüklü oyunu tekrar yüklüyor

1ReasoN

Hectopat
Daha fazla  
3 gün önce bilgisayarıma Steam'den GTA 5 yükledim. 2 gün önce sorunsuz bir şekilde oynuyordum. Fakat dün oyuna girmeye çalışınca Social Club ekranı geldi fakat oyun başlayamadan Win7 kilitlendi hiçbir şekilde müdahale edemedim. CTRL-Alt-Del etki etmedi. ESC Windows tuşu vs. hiçbiri çalışmadı. Ben de kasadan yeniden başlatmayı denedim bilgisayar yine kapanmadı bu kez açma kapama tuşuna uzun basarak kapattım sonra açtığımda düzgün kapatılması ekranından normal başlatma ile tekrar açtım. Ardından oyuna tekrar girmeyi demeyince koskoca 77 GB'ı sanki hiç yükleme işim gibi tekrar yükleme istedi.Yardımlarınızı bekliyorum. Sistemim:

CPU->Intel Core 2 Quad Q9500
GPU->Asus Geforce GTX 750 1GB
Anakart->Asus P5G41T-M LX
Ram->8GB DDR3 1333 MHz
PSU-> Vento 350W
HDD-> Samsung 160+160 GB (GTA 5 yer olmadığından C'de yüklü. Diğer oyunlarım D'de)

Oyunu yüklerken de 2 kez aynı şey olmuştu 22 GB'da tekrar hiç yüklemeniz gibi gözüktü daha sonra 10 GB'ta aynı şey oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aktif kütüphaneni önceden oyunun kurulu olduğu yeri seçersen sadece doğrulama yaptıktan sonra güncelleme var ise onu indirir ve oyunu hazırlar.

Öyle zaten yinede indirme istiyor onu en başta denedim zaten bu arada doğrulama hiçbirşekilde yapamıyorum

Son düzenleme:
hdd m 160 gb olduğu için aynı yere tekrar yükleme yapamıyorum C ye yüklü oyun ve C de yüklemeyi yer olmadığından başlatamıyorum

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı