Çözüldü Steam'a giriş yapmadan Steam oyunu nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

lawny

Decapat
Makaleler
3
Merhaba,
Arkadaşımla ortak kullandığımız Steam hesabı vardı. Ancak aramız bozulduğu için doğal olarak hesabının şifresini değiştirdi. İndirdiğim ve artık oynamaktan sıkıldığım oyunları şu an silemiyorum diskte boşuna yer kaplıyor. Denetim Masası'ndan silmeye kalkarsam Steam'dan giriş yapmamı istiyor. Silmenin başka bir yolu var mı? Teşekkürler...
(İşletim sistemi Windows 10 silmeye çalıştığım oyun GTA V)

Düzeltme: Tamamdır sorunumu çözdüm. Aynı sorunu veya benzer sorunu yaşayanlar var ise:
C:\program files (x86)\Steam\steamapps\common

Yolunu takip edip istedikleri oyunun klasörünü silebilirler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Steam'in yolunu bularak ve oyunların yolunu bularak kökünden kaldırabilirsin.Steam>steamapps>common diye hatırlıyorum dizini.
Merhaba,
Arkadaşımla ortak kullandığımız Steam hesabı vardı. Ancak aramız bozulduğu için doğal olarak hesabının şifresini değiştirdi. İndirdiğim ve artık oynamaktan sıkıldığım oyunları şu an silemiyorum diskte boşuna yer kaplıyor. Denetim Masası'ndan silmeye kalkarsam Steam'dan giriş yapmamı istiyor. Silmenin başka bir yolu var mı? Teşekkürler...

Düzeltme: Tamamdır sorunumu çözdüm. Aynı sorunu veya benzer sorunu yaşayanlar var ise:

"Program ekle veya kaldır" ile sanırım giriş yapmadan silebiliyorsunuz.

Artı -1 Eksi
Merhaba,

Yeni bir tane Steam hesabı aç (eğer elinde hesap yok ise)>Kütüphaneden GTA 5'e gel ve oyunu kaldırma işlemlerini uygula.

Yeni konular

Geri
Yukarı