Oyun Steam'de FIFA 23 280 TL!

Çok güzel açıklamışsınız teşekkür ediyorum. Sizce alayım mı oyunu? Şuan başkasının hesapla oynayalı daha 2 gün olmuşken sıfırdan başlayayım mı?
Hocam Ultimate Team tarafında oynama süresi bana göre biraz kısa TOTY kartları geldikten sonra oyunun cıvkı çıkıyor bütün oyuncular 99'luk kartla geliyor ve bu durum benim hoşuma gitmiyor.
Onun için ben olsam şu saatten sonra almazdım TOTY kartların gelmesine az kaldı ancak karar sizin eğer benim için sorun olmaz derseniz alabilirsiniz.

Eğer başkasının hesabıyla oynayabiliyorsanız ve hesabın sahibi pek girmiyorsa bence almanıza gerek yok çok kasmayacaksanız o hesaptan oynayın ama ben ciddi oynarım baya vakit harcarım diyorsanız almanız daha iyi olacaktır.

Hocam Ultimate Team tarafında oynama süresi bana göre biraz kısa toty kartları geldikten sonra oyunun cıvkı çıkıyor bütün oyuncular 99'luk kartla geliyor ve bu durum benim hoşuma gitmiyor.
Onun için ben olsam şu saatten sonra almazdım toty kartların gelmesine az kaldı ancak karar sizin eğer benim için sorun olmaz derseniz alabilirsiniz.

Eğer başkasının hesabıyla oynayabiliyorsanız ve hesabın sahibi pek girmiyorsa bence almanıza gerek yok çok kasmayacaksanız o hesaptan oynayın ama ben ciddi oynarım bayağı vakit harcarım diyorsanız almanız daha iyi olacaktır.

Ultimate Edition farkı nedir hocam? Online oynayamıyor muyuz normal sürümünde.

Hocam Ultimate Team tarafında oynama süresi bana göre biraz kısa TOTY kartları geldikten sonra oyunun cıvkı çıkıyor bütün oyuncular 99'luk kartla geliyor ve bu durum benim hoşuma gitmiyor.
Onun için ben olsam şu saatten sonra almazdım TOTY kartların gelmesine az kaldı ancak karar sizin eğer benim için sorun olmaz derseniz alabilirsiniz.

Eğer başkasının hesabıyla oynayabiliyorsanız ve hesabın sahibi pek girmiyorsa bence almanıza gerek yok çok kasmayacaksanız o hesaptan oynayın ama ben ciddi oynarım baya vakit harcarım diyorsanız almanız daha iyi olacaktır.
Valla kararsız kaldım. Dünden beri Rivals'da kaybediyorum. Uzun süre girmedim lakin karşıma gelen takımlar hep +90 şeklindeydi benim kadroda bir tane 86 üstü yoktu :D 4-5 gün daha kendimi deneyip sanırım öyle almaya karar vereceğim yoksa başkasının hesapla hevesimi alana kadar oynarım artık.

Vallahi kararsız kaldım. Dünden beri Rivals'da kaybediyorum. Uzun süre girmedim lakin karşıma gelen takımlar hep +90 şeklindeydi benim kadroda bir tane 86 üstü yoktu :D 4-5 gün daha kendimi deneyip sanırım öyle almaya karar vereceğim yoksa başkasının hesapla hevesimi alana kadar oynarım artık.

Menerjerlik için 280 TL çok pahalı geliyor bana ben Online seven biri değilim FIFA 22 de indirime girmiyor :D

Arkadaşlar PC'de hiçbir fifam yok, öyle yeni oyun çıktı eskidi bu diye oyunu bırakmam da PlayStation'da mesela FIFA 20 duruyor hala onu oynarım, sizce Ultimate teame pek bakamayak birisi için(YKS var) FIFA 23 alınmalı mı yoksa seneye 24 mü beklenmeli?

Fifa 22'i artık ezberledim o yüzden acayip sıkıcı geliyor, mecbur aldım zira başka oynadığım devamlı oyunum yok. Online oynamıyorsanız ve elinizde 22 varsa cidden gerek yok. Amd'de world cup güncellemesinden sonra paket açarken atma problemi yaşanıyor bu arada. 10 saatlik deneme sürümünü oynuyordum oradan biliyorum.

Sorun düzelmemiş, son güncelleme ile oyun daha da kötü olmuş, iade ediyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı