Steam'da Seviye Arttırmak İçin Oyun Var mı?

Octagon

Hectopat
Oyun arkaplanda açık kalsa kendi kendine kart düşüren ve (genellikle bir oyun 5-6 civarlarında kart düşürüyor) bolca kart düşüren oyun var mı?

Steam mağazasında sağ tarafta belirtiyor kart düşüyor mu diye ; oradan bakabilirsin . Oyunu indirmene bile gerek yok , kütüphanende bulunması yetiyor . Ah nasıl dersen idle master diye program kaç tane kart düşürceğini de söylüyor . Böyle sitelerden bedava oyun alarak FREE STEAM KEYS, GAMES, CODES & CD KEYS (2018) düşürebilirsin . Youtubeda bolca videoları var idle masterın ..

Steam mağazasında sağ tarafta belirtiyor kart düşüyor mu diye ; oradan bakabilirsin . Oyunu indirmene bile gerek yok , kütüphanende bulunması yetiyor . Ah nasıl dersen idle master diye program kaç tane kart düşürceğini de söylüyor . Böyle sitelerden bedava oyun alarak FREE STEAM KEYS, GAMES, CODES & CD KEYS (2018) düşürebilirsin . Youtubeda bolca videoları var idle masterın ..
Biliyorum ama neredeyse kart düşürmek için oyunum kalmadı bolca kart düşüren bir oyun arıyorum Düzeltme: Attığınız linki Idle Master'in sitesi sandım kusura bakmayın.

Steam de 1-2 lira gibi ücreti bulunan birçok oyun var ve bu oyunlardan koleksiyon kartı elde edilebiliyor. Youtube da Nevzat Atak adında birisi bunlarla ilgili video çekiyor bakmanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı