Steam'da Vac Ban (haksız yere)

Vac ban bazen guncelleme yapilmadan oynandiginda veya cheat engine gibi programlar acikken oyuna girildiginde haksiz yere verilebiliyor. Bu durumda steam kendisi vac bani kaldirip durumu duzeltiyor. Eger haksiz yereyse duzeltilir.

Aynısı Banada Oldu Çok severek oynadıgım oyunu bana zindan ettiler arkadaşımla oynuyorduk arkadaşım t deydi long u awp ile tutuyordum sazan gibi arkadaşım ve diyerleri atlayınca 3 hs attım ve 1 sn sonra Vac ban yedim iletişime geçmeyi denedim ama olmadı şuan ne yapıcam bilmiyorum

Ve birde Overwatch sistemi aşırı saçma arkadaşım 150 win i var nova 1 den den düştü silver elite ve kafasına göre salak saçma şekilde yorumlıyarak herkeze hile diyor

Haksız yere kimse VAC yemez. Bu arada yukarıda overwatch sistemi ile ilgili bazı şeyler yazılmış. Tek bir kişinin kararına göre ban yemezsiniz. Ayrıca nova 1 arkadaşın istediğini banlayamaz. Kendi elosuna yakın eloda maçları izleyebilir.

ben hilesiz ban yedim 3 hesap aldım 2 durduk yere banlandı ve overwach saçma bişey ve ben bundan sonra valve yazan hiçbir oyuna kuruş bıle yatırmıycam hepsi 150 kaznınca veya 600 saat oynanınca banlandım bu boyle bır oyun ve csgo yu bıraktım cunkı parama yazık

Her VAC banı yiyen kişilere hile demeyi bırakın. Sekiz ayda bir oyuna girip iki-üç el sadece arkadaşlarımla beş kişi oynadığım bir oyundu ve itiraf etmem lazım FPS oyunlarında pek de başarılı değilim, sadece şanslı olduğum için Cache haritasında dört kişi arka arkaya gelince tekli ile öldürdüm birini de arkadaşım öldürdü. Karşıdakiler direk ağlamaya başladı ve boş beleş bir ban yedim ertesi gününde. Yani Valve o zaman hesabımda 98 tane oyun olan şu anda 190 tane oyun olan steam hesabında bir düşünsün bakalım o hesapta hile mi denenir, hile mi kullanılır? Ha çok da umrumda değil hesabımdan kalıcı olarak sildim oyunu sadece orada bilmem kaç gündür cezalısınız tarzı iğrenç bir damga duruyor ve bunu haksız yere yemiş olmak iğrenç bir şey.
VAC sistemi hile olmayan kimseyi kesinlikle banlamaz. Overwatch sisteminde de hiç bir oyuncuya ban yetkisi verilmiyor. Sadece demoları izleyip şüpheli hareketlerde bulunan oyuncuları Valve'e bildiriyorlar. Valve bunları inceleyip gerekli cevabı veriyor zaten.
Geçmiş olsun. Geri dönüşü artık yok. Hile kullanmayı bırakın. Belki daha iyi oynayacağım diye indirdiğin her hangi bir config dosyasından da bu durum kaynaklanmış olabilir. O konuda tam olarak emin değilim.Ayrıca eklemek gerekli diye düşünüyorum.Oyunlarını biriyle paylaştıysan ve paylaştığın kişi hile kullanırsa sende ban yersin .

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı