Steam'daki Forza Horizon 4 sorunlu mu?

fuNuf

Hectopat
Daha fazla  
Steam'den bugün FH4 satın aldım indirimde diye. Tabii önceden yorumlara da göz ucuyla baktım. Birçok kişi FPS droplardan, intro geçince oyunun çökmesinden bahsetmiş. Sayı olarak azınlıktalar ama yine de Technopat kullanıcılarına bir sorayım dedim. Sorunlu bir haldeyken indirip tilt olup oyuna küsmek istemem. Güncellemeyi beklemeli miyim ya da güncelleme gelir mi?
Forza Horizon 4'ü Steam'den oynayan kişiler deneyimlerini aktarabilir mi?

Ben aldım gayet güzel ama birkaç sorun var.

Evet FPS düşmesi vardı arada oyun tekliyordu, ama bende çözüldü

Şimdi oyundan atma problemi var, onun çözümü de arkadaki bütün pencereleri kapatmak.

Windows ile alakalı oluyor bazı hatalar. Her ikisi de (Windows ve FH4) sürekli güncellemelerini yapıyorlar. Yakın zamanda oluşan tüm sorunların da giderileceğine inanıyorum. Oyunu indirip deneyin ve sorun yaşarsanız konu açın, yardımcı oluruz. Genellikle çözülmeyecek sorun olmuyor oyun çökmelerinde. :)

Steam'den bugün FH4 satın aldım indirimde diye. Tabii önceden yorumlara da göz ucuyla baktım. Birçok kişi FPS droplardan, intro geçince oyunun çökmesinden bahsetmiş. Sayı olarak azınlıktalar ama yine de Technopat kullanıcılarına bir sorayım dedim. Sorunlu bir haldeyken indirip tilt olup oyuna küsmek istemem. Güncellemeyi beklemeli miyim ya da güncelleme gelir mi?
Forza Horizon 4'ü Steam'den oynayan kişiler deneyimlerini aktarabilir mi?
Ben de ilk başlarda sadece drop sorunu oldu ama bu gün oyun çöktü tam araba sürerken.

11 saattir aralıksız oynuyorum çökme sorunuyla karşılaşmadım ancak Microsoft Store sürümüne kıyasla event başlangıç, bitiş ve loading ekranlarında kekemelik oluyor. Yarış sırasında herhangi bir problem başıma gelmedi.

İade etmiştim indirimde tekrar aldım. FPS drop hâlâ devam ediyor. 90 GB boşa indirdim tekrar iade edeceğim. Bu oyun düzelecek gibi gelmiyor bana. 1 ay oldu Steam sürümü çıkalı. En bariz performans sorunu çözülmüyorsa yazık gerçekten. Yeni oyun da değil. Microsoft sürümü sorunsuz performans anlamında.

Geri
Yukarı