Steam'daki Forza Horizon 4 sorunlu mu?

Tek sorun yaşamayan benim galiba. Ne FPS drop, ne bir çökme, kasma, donma, hiçbir şey olmadı. 20 saat civarı oynadım. Umarım çözülür, çok fazla şikayet var.

Steam'den bugün FH4 satın aldım indirimde diye. Tabii önceden yorumlara da göz ucuyla baktım. Birçok kişi FPS droplardan, intro geçince oyunun çökmesinden bahsetmiş. Sayı olarak azınlıktalar ama yine de Technopat kullanıcılarına bir sorayım dedim. Sorunlu bir haldeyken indirip tilt olup oyuna küsmek istemem. Güncellemeyi beklemeli miyim ya da güncelleme gelir mi?
Forza Horizon 4'ü Steam'den oynayan kişiler deneyimlerini aktarabilir mi?

İlk çıktığı günden beridir oynuyorum. İntro kısmındaki çökmenin sebebi Windows'taki kullanıcı adının Türkçe karakterlerden oluşmasından kaynaklanıyor. Windows kullanıcı adını İngilizce karakter yaptığınızda sorun düzeliyor. Bende de oldu ben bu şekilde çözdüm. Belki de sonradan güncelleme ile düzeltmişlerdir bilemiyorum. FPS düşmesi sorunu maalesef arada oluyor. Daha önce Game Pass ile oynadım onda hiç FPS düşmesi sorunu yaşamamıştım.

Oyunu bugün indirdim yarın akşam kuzenimle beraber gireceğim ama bu yorumları okuyunca biraz tadım kaçtı gibi :D Ama yine de girip bakacağım.

İlk çıktığı günden beridir oynuyorum. İntro kısmındaki çökmenin sebebi Windows'taki kullanıcı adının Türkçe karakterlerden oluşmasından kaynaklanıyor. Windows kullanıcı adını İngilizce karakter yaptığınızda sorun düzeliyor. Bende de oldu ben bu şekilde çözdüm. Belki de sonradan güncelleme ile düzeltmişlerdir bilemiyorum. FPS düşmesi sorunu maalesef arada oluyor. Daha önce Game Pass ile oynadım onda hiç FPS düşmesi sorunu yaşamamıştım.

Bu bilgi doğruysa bende çökme olmaz.

FPS düşmesi yarış esnasında olmadığı sürece sorun olmaz benim için.
Ben genelde açık dünyada yanlamayı seviyorum offline modda. Onda da FPS droplar mevcut mu?

Bu bilgi doğruysa bende çökme olmaz.

FPS düşmesi yarış esnasında olmadığı sürece sorun olmaz benim için.
Ben genelde açık dünyada yanlamayı seviyorum offline modda. Onda da FPS droplar mevcut mu?
Oyun içinde mevcut drop. Benim için bu şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı