Steam'dan aldığım Hitman Absolution çalışmıyor

eolos

Hectopat
Daha fazla  
Steam'dan aldığım hitman absolution açılmıyor. Oyna sekmesine basıyorum 2 saniye sonra windows çalışmayı durdurdu diyor. İşletim sistemim Windows 8.1. Ne yapacağım ? Param çöpe mi gitti şimdi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dependency Walker yükle ve raporu paylaş burada. @Recep Baltaş yardımcı olabilir belki. Bana çok yardımı dokunmuştu.

Bundan önce de sistem gereksinimlerinin karşıladığına emin ol.

Fazlasıyla karşılıyor sistemim. Dediğin uygulamayı yüklüyorum şuan.Dediğin uygulama ne işe yarıyor acaba ?

Dediğim program ile buna benzer bir hata veren oyunumun derdini anlamıştım. Program teşhis koyuyor diyebilirim size yani.

Şu an telefondan yazıyorum. Biliyorum fakat hatırlamıyorum, yardımcı olurlar en kısa zamanda ama size. Kusura bakmayın. :)

Böyle birşeyler diyor fakat ingilizce bilmediğim için anlamıyorum.
21.png

Ben bu oyunu nasıl iade edebilirim ? Çözümü yok sanırım paramı geri almak istiyorum onun için ne yapacağım ?

DWI raporu derken az önce attığım resimdeki program mı ? Dediğin şeyi yapıyorum şuan steam dosyaları doğrulanıyor %12 tamamlandı...

Dedi ki 20 adet dosya doğrulanamadı.Yeniden indirilecek ve indiriyor şimdi.

Başarılı bir şekilde oyuna girdim teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı