Steamdan Far Cry 3 Aldım

tunahanunc

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dediğim gibi oyunu steamdan aldım ben bu oyunu önceden (korsanını) baya bi oynadım ve save dosyasını yedekledim şimdi tekrar oynamak istemiyorm bu save dosyasını değiştirsem steam ve ubisoft bana ban verir mi kaç gündür bu soruyu araştırıyorum lütfen ilgilenin Recep Abi senden bir cevap bekliyorum .

Bu Forumda niye hiç cevap alamıyorum ?

Save dosyasından ban yenmez ama içinde "steam.dll" gibi dosyalar varsa onları atmayın. Sadece kayıt dosyasını atın.

Hangisini atayım ?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    2,4 KB · Görüntüleme: 644
Bunları hangi klasörden aldınız? Oyunun save dosyası değildir bunlar. Belgelerim'de bir yerde olabilir. Bunları atmayın ama.

2. dosya uygulama dosyası. Yani büyük ihtimalle crack'li dosya. İlki de kullanıcı adı falan gibi duruyor, ki onda da Skidrow falan yazıyordur. Save dosyası ".exe" olmaz.

Benim bildiğimde o Belgelerim den Far Cry 3 ü buldum onun içindekileri kopyalamıştım önceden flash bellekte duruyordu yanlış mı yapmışım ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı