Steam'de 1 dolar kaç TL?

Kuru sabitledi haberini nereden alıyorsunuz? Hep böyle şeyler duyuyorum ama kaynağını göremedim.
Kur 2.1 e sabit hocam 3. kez yazıyorum. Yayınlayıcı firma isterse fiyatı değiştirebiliyor fakat türkiyeye özel bir fiyat yapılandırması yapmaz ise ki genelde yapıyorlar kur çok fazla değiştiği için ama eğer yapmazlar ise 1 dolar 2.1 türk lirası olarak fiyatlandırılıyor

Hocam Steam eğer yayınlayıcı firma Türkiye için farklı bir fiyat belirlemez ise dolar TL kurunu 2.1 olarak alır. Ama eğer yayınlayıcı firma daha pahalı bir şekilde satmak isterse fiyatı kendi belirleme hakkına sahiptir.

Anladım hocam ama vergiler dahil 60 Euro kaç TL eder? Yayıncı firmanın altında bir rakam çıkıyor Steam zararına satışmı yapıyor. Bence sabit kurun biraz altına satıyor.

Bana geçen seneydi galiba, 1.14 dolar dedi Steam. 1.14 deyip dolaşıyorum ortalıkta.
Yanlış blmiyorsam yayıncıya göre değişiyor. Yani A firması 1.5 üzerinden hesaplıyorsa B firması 5 üzerinden hesaplar.
:D

Anladım hocam ama vergiler dahil 60 Euro kaç TL eder? Yayıncı firmanın altında bir rakam çıkıyor Steam zararına satışmı yapıyor. Bence sabit kurun biraz altına satıyor.
Hayır yanlış anladınız galiba hocam yayınlayıcı firma da illa güncel kuru kullanacak değil kendi isteğiyle güncel kurdan daha düşük de yapabilir direkt kendisi fiyat belirliyor.

Konu açılmış iken sormak istiyorum. Ben Azerbaycanlıyım bizde dolar kuru kullanılıyor. Ben 10 TL'lik cüzdan kodu alırsam hesabıma kaç dolar eklenecektir?

Konu açılmış iken sormak istiyorum. Ben Azerbaycanlıyım bizde dolar kuru kullanılıyor. Ben 10 TL'lik cüzdan kodu alırsam hesabıma kaç dolar eklenecektir?
Kendi para birimin dışındaki cüzdan kodunu ekleyemezsin. Ülke kısıtlaması var. Eklendiğini var sayarsak 1.03 dolar.

Yeni konular

Geri
Yukarı