Çözüldü Steam'de 2 hesap görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

meehmet_emin

Decapat
Daha fazla  
Ya ben normalde alttakini kullanıyordum ve sanırsam kullandığım maile bağlı ama maili ayırmış mıydım inanın hatırlamıyorum. Şu an üsttekini kullanıyorum, alttaki kaldı öyle. Nasıl kapatacağım alttakini? Kullanıcı adını unuttum giriş yaparkenki yerde. Şifresini hatırlıyorum yoksa.

Adsız.png

Çözüm
Aynı mail hesabı üzerine farklı Steam hesabı açabiliyorsunuz. Giriş sayfasındaki Steam Hesabımın Adını ya da Parolasını Unuttum seçeneğine girin. Çıkan bölüme mail hesabını girdiğiniz zaman kayıtlı kaç tane Steam hesabı varsa kullanıcı adınızı gösterir. Hatta linki şöyle bırakayım; Steam Linki
Alttaki profile gir, kullanıcı adı linkte yazar. Orada bulamazsan eski maillere bak, aldığın oyunların e-postasında kullanıcı adın yazıyor olabilir.

Aynı mail hesabı üzerine farklı Steam hesabı açabiliyorsunuz. Giriş sayfasındaki Steam Hesabımın Adını ya da Parolasını Unuttum seçeneğine girin. Çıkan bölüme mail hesabını girdiğiniz zaman kayıtlı kaç tane Steam hesabı varsa kullanıcı adınızı gösterir. Hatta linki şöyle bırakayım; Steam Linki

Çözüm
Aynı mail hesabı üzerine farklı Steam hesabı açabiliyorsunuz. Giriş sayfasındaki Steam hesabımın adını ya da parolasını unuttum seçeneğine girin. Çıkan bölüme mail hesabını girdiğiniz zaman kayıtlı kaç tane Steam hesabı varsa kullanıcı adınızı gösterir. Hatta linki şöyle bırakayım; Steam Linki

Allah razı olsun oldu hesabımı sil dedim o hesaptan kurtuluyorum çok teşekkür ederim!

Geri
Yukarı