Steam'de 2 sepet arasında kararsız kaldım

CyberTigin

Hectopat
Yer
Çorum
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar sepetim bu. Bu sepetten 3 5 liralık oyunları ve GTA4'ü çıkarıp Mafia trilogy veya re: Village mi koysam kararsızım sizin düşünceniz nedir? GTA4'ü 8 sene önce falan 15 FPS oynadım bitirmedim merakım var. Bir de Cuphead için Online oynamak mümkün mü net bilgi bulamadım.

Dosya Ekleri

• 3.png
    3.png
    55,9 KB · Görüntüleme: 105
  • 1.png
    1.png
    198,4 KB · Görüntüleme: 110
  • 2.png
    2.png
    198,4 KB · Görüntüleme: 106
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sepetim bu. Bu sepetten 3 5 liralık oyunları ve GTA4'ü çıkarıp Mafia trilogy veya re: Village mi koysam kararsızım sizin düşünceniz nedir? GTA4'ü 8 sene önce falan 15 FPS oynadım bitirmedim merakım var. Bir de Cuphead için Online oynamak mümkün mü net bilgi bulamadım.
Cuphead online değil.

bence gta4 kalsın bende eskiden pcim kötüydü oynamamıştım sonra yeni pcim ile oynadım bitirdim neredeyse her gün girdigim nadir oyunlardandı mükemmel bir oyun

Rainbow Six Siege paket yerine kendisini alın derim.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege paket yerine kendisini alın derim.

Bazı operatörlerin açık olması oyuna bağlanmayı kolaylaştırır diyorlar 10 lira fark için değeceğini düşünerek öyle bir tercih yaptım.

Cuphead'ın o kadar para edeceğini düşünmüyorum onu ve 2-3 TL olanları çıkarıp Valve Complete Pack ekleyebilirsiniz.

Cupheadi düşüneceğim teşekkürler. Complete pakete sahibim.

Bence GTA4 kalsın bende eskiden pcim kötüydü oynamamıştım sonra yeni pcim ile oynadım bitirdim neredeyse her gün girdigim nadir oyunlardandı mükemmel bir oyun

Aynı durumdayım, alıp bitirmek istiyorum ben de.

Hiç oynamadım ama bir arkadaşım kendi kendine skin, karakter vs. açması daha keyifli demişti.

Okuduğum yorumlarda dediğinden bahsediyorlar evet ama Full paketi alanlar bu durumdan şikayetçiydi. Benim okulum gittikçe yoğun bir hal alıyor o yüzden açmaya pek vaktim yok ama o keyiften de mahrum kalmak istemediğim için orta şeker bir paket almak daha uygun olacaktır diye onu ekledim.

Okuduğum yorumlarda dediğinden bahsediyorlar evet ama Full paketi alanlar bu durumdan şikayetçiydi. Benim okulum gittikçe yoğun bir hal alıyor o yüzden açmaya pek vaktim yok ama o keyiften de mahrum kalmak istemediğim için orta şeker bir paket almak daha uygun olacaktır diye onu ekledim.

10TL fazla verip 16 operatöre sahip olmak mantıklı. Geriye fazlasıyla açılacak operatör kalıyor, doğru tercih yapmışsın.

Geri
Yukarı