Steam'de 20 TL alınabilecek güzel hikayeli co op oyunlar nelerdir?

Kanka L4D2 hem fiyatı da ucuz şu anda 3.70TL Max 4 arkadaşınla senaryo oynayabilirsin 10 larca senaryosu var istemesen farklı modaları da var hem ucuz hem de yapılabilecek onlarca şey var kesinlikle al bence

Malum Steam indirimleri var alınabilecek oyunları söyler misiniz?
3 lira daha koyarsan Dying Light var. Onun dışında hem hikayeli hem co-op pek iyi oyun yok.
Sistem yetse dying light çoktan almıştım

Kanka L4D2 hem fiyatı da ucuz şu anda 3.70TL Max 4 arkadaşınla senaryo oynayabilirsin 10 larca senaryosu var istemesen farklı modaları da var hem ucuz hem de yapılabilecek onlarca şey var kesinlikle al bence
Knk kaçırmadım aldım 20 tl aşadabilir 30 35 geçmesin yeter.

Son düzenleme:
Game Pass kütüphanesine linkten ulaşabilirsiniz aylık 29TL

EA Play kütüphanesine linkten ulaşabilirsiniz aylık 29TL
Önerdiğim co op (split screen) oyunlar
A Way Out ve It Takes Two bu iki oyunu bir kişi satın alması yeterli arkadaşınızı davet edince beraber oynayabiliyorsunuz.(ea play)

Oyunların fiyatı tuzlu Game Pass üzerinden aylık 29 TL vererek tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Son düzenleme:
Dying Light.
Just Cause serisi.
The Forest.
Dying Light.

Ek olarak korku oyunu seviyosanız arkadaşınız varsa lunch dady oynayabilirsiniz çerezlik kolay, eğlencelidir 2 saat olmadan bitirip iade edebilirsiniz.

Game Pass kütüphanesine linkten ulaşabilirsiniz aylık 29TL

EA Play kütüphanesine linkten ulaşabilirsiniz aylık 29TL
Önerdiğim co op (split screen) oyunlar
A Way Out ve It Takes Two bu iki oyunu bir kişi satın alması yeterli arkadaşınızı davet edince beraber oynayabiliyorsunuz.(ea play)

Oyunların fiyatı tuzlu Game Pass üzerinden aylık 29 TL vererek tasarruf etmiş oluyorsunuz.
Hocam şimdi amd a12 radeon r7 8gb ram oyunları oynatır mı? Söylediğiniz mantıklı.

Hocam şimdi AMD A12 Radeon R7 8 GB RAM oyunları oynatır mı? Söylediğiniz mantıklı.

Hocam sistem özelliklerinizi tam atabilirmisiniz
Klavye üzerinden windows tuşu ve R tuşuna basarak arama cubuğuna DxDiag yazıp ekran görüntüsü alıp atın ona göre tam yorum yapabileyim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı