Steam'de 3,5 saat oynanan oyunu iade edebilir miyim?

SeyidFalan

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Dün 40TL'ye Fallout 4 aldım ve oyun hiç beklediğim gibi değil, ben de 3 saat 30 dakika oynadıktan sonra iade etmeye karar verdim. Ama Steam'in iade şartları 2 saat oynamamak gerekmekte olduğu için iade edememekteyim. İki defa talep gönderdim kabul olmuyor. Bu Steam'in canlı destek platformu var mı arkadaşlar? Oradan deneyeyim bari.

Son düzenleyen: Moderatör:
Edemezsin, 2 saati geçtiği için.

Dün 40TL'ye Fallout 4 aldım ve oyun hiç beklediğim gibi değil, ben de 3 saat 30 dakika oynadıktan sonra iade etmeye karar verdim. Ama Steam'in iade şartları 2 saat oynamamak gerekmekte olduğu için iade edememekteyim. İki defa talep gönderdim kabul olmuyor. Bu Steam'in canlı destek platformu var mı arkadaşlar? Oradan deneyeyim bari.
Biraz zor gibi duruyor.

İnanmayacaksınız ama Fall Guys'ı 2.8 saat oynamıştım ve iade etmişlerdi. Yine şansınızı deneyin, talep oluşturmak bedava sonuçta. 14 gün süresine daha çok bakıyorlar sanırım.

Edit: Tam okumamışım kusura bakmayın. Olumsuz bir geri dönüş oldu mu? Veya hiç geri dönüş oldu mu?
2 Saat sınır var. Ben de zamanın da çok pişman olmuştum 10-15 dakika ile kaçırdığım olmuştu... Malesef :)

Ben etmiştim.

Geri
Yukarı