Steam'de 5 dolar harcamadan kart düşer mi?

Beyler Steam 2. hesabımda 5 dolar harcamadım, 2. hesabıma oyunu hediye yollasam oyunun kartını düşürebilir miyim? 1. hesabıma kartları gönderebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun hediyesi 5 dolar harcama kotasını doldurmaz. 5 dolar bakiyeyi yükleyip harcamanız lazım.(Bir değişiklik yoksa en son bu şekildeydi.)

Hangi özellikleri kullanamayacağım?​

Sınırlandırılmış kullanıcı durumundaki hesaplar aşağıdaki özelliklerin dâhil olduğu ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere şu özellikleri kullanamazlar:

• Arkadaş ve grup daveti göndermek
  • Gruplara erişim talep etmek
  • Grup sohbeti açmak
  • Steam İncelemeleri ve Atölye eşyaları için oy kullanmak.
  • Steam Pazar'da işlem yapmak
  • Steam Topluluk eşyalarını takaslamak (Takas kartları, güçlendirme paketleri, cevherler, vs.)
  • Steam Seviyesi (Seviye 0'a sabitlenmiştir) ve koleksiyon kartları kazanmak

Sınırlı hesaplar takas veya pazar işlemi yapamaz, yani kartları düşürseniz bile gönderemezsiniz. 5 dolar yükleyip hesabınızı yükseltmeniz gerekiyor.

Beyler Steam 2. hesabımda 5 dolar harcamadım, 2. hesabıma oyunu hediye yollasam oyunun kartını düşürebilir miyim? 1. hesabıma kartları gönderebilir miyim?
Hayır.
Sınırlı hesaplar takas veya pazar işlemi yapamaz, yani kartları düşürseniz bile gönderemezsiniz. 5 dolar yükleyip hesabınızı yükseltmeniz gerekiyor.
Kartta düşmüyor.

Hangi özellikleri kullanamayacağım?​

Sınırlandırılmış kullanıcı durumundaki hesaplar aşağıdaki özelliklerin dâhil olduğu ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere şu özellikleri kullanamazlar:

• Arkadaş ve grup daveti göndermek
  • Gruplara erişim talep etmek
  • Grup sohbeti açmak
  • Steam İncelemeleri ve Atölye eşyaları için oy kullanmak.
  • Steam Pazar'da işlem yapmak
  • Steam Topluluk eşyalarını takaslamak (Takas kartları, güçlendirme paketleri, cevherler, vs.)

Düsürseniz bile takaslayamazsiniz.
yoo harcama yaptığım hesapla takaslıyorum çok rahat.

Yeni konular

Geri
Yukarı