Çözüldü Steam'de 5 oyunum olmasına rağmen rozet gelmedi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
ondan kaynaklı olabilir mi?

Evet. Sonuçta kısıtlı hesaplarda hesap seviyesi de artmıyor.

Sınırlandırılmış kullanıcı durumundaki hesaplar aşağıdaki özelliklerin dâhil olduğu ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere şu özellikleri kullanamazlar:

• Steam Seviyesi (Seviye 0'a sabitlenmiştir) ve koleksiyon kartları kazanmak

Oyun listesine ulaşamadım. Herkese açık değil.

reptile

Gigapat
ondan kaynaklı olabilir mi?

Sınırlandırılmış kullanıcı durumundaki hesaplar aşağıdaki özelliklerin dâhil olduğu ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere şu özellikleri kullanamazlar:

Çözüm
KS
KS
Yavuz Sultan Selim
Yer
Mersin

Oyunlarım:
ETS 2
İnternet Cafe Simulator
Payday 2
Left 4 Dead 2
Age Of History 2

reptile

Gigapat
Listeyi isteme sebebim bazı oyunların oyun sayısına katkı sağlamamasından kaynaklanıyor. Bu oyunlar katkı sağlamakta fakat hesabınız kısıtlı olduğu için rozeti güncellemiyor.

Mesela 1 sene içinde herhangi bir harcama yapmazsanız hesap yine kısıtlanıyor. Kısıtlandıktan sonra ise hizmet süresi rozeti güncellenmiyor. Ta ki kısıtlamayı kaldırana kadar.

KS
KS
Yavuz Sultan Selim
Yer
Mersin
Listeyi isteme sebebim bazı oyunların oyun sayısına katkı sağlamamasından kaynaklanıyor. Bu oyunlar katkı sağlamakta fakat hesabınız kısıtlı olduğu için rozeti güncellemiyor.

Mesela 1 sene içinde herhangi bir harcama yapmazsanız hesap yine kısıtlanıyor. Kısıtlandıktan sonra ise hizmet süresi rozeti güncellenmiyor. Ta ki kısıtlamayı kaldırana kadar.

Anladım hocam sağ olun

Yukarı