Steam'de 600₺ dolandırıldım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RUSHTOB

Centipat
Katılım
18 Ocak 2021
Mesajlar
1.008
Çözümler
2
Burak Alkan bulur onun kim olduğunu. Sonra baskına gidersiniz.
Çepni kötü çocuktu iyi oldu.
Yeni hesap aç. Sonra ona arkadaşlık isteği at ve bir anda "Neden beni dolandırdın. Ramazan ayında da bunu yapmazsın..." gibi şeyler de. Olmayacak olursa başka bir yeni hesap açıp "Neden beni dolandırdın diye bağır ve korkut." iftar sonrası soğuk su afiyet olsun
Hayır. Yeni hesap açıp ark atsın. Sonra iyice yanına yaklaşıp buluşalım desin. 8 kişi gidip hastanelik edip kaçsın. Yapılmayan şey değil. Şahsen yapmadım ama ;)
 

Muhammed Davras

Picopat
Katılım
7 Ocak 2021
Mesajlar
664
Çözümler
1
Yer
Samanyolu Galaksisi/Güneş Sistemi/Dünya/Türkiye
Hocam benim Youtube kanalımı çalmışlardı. Birisi yorumlara amk-mal yazmıştı. Ben de neden yazıyorsun diye 2-3 paragraf yazmıştım. Sonra o da başka hesap açmış, adını da Youtube Panel V1 yapmış. Sonra gelmiş yorumlara para kazanma aktifleşti, gmail hesabını ver oradan iletişim kuralım yazdı. Ben de heyecanlandım tabii, para kazanacağım ya Youtube'dan. Sonra bir link verdi, tıkladım. Önce kendini Youtube CEO'su Kazım Karabekir olarak tanıttı. Ben de inandım çünkü yaşım küçüktü. Ama şu an öğrendim ki Kazım Karabekir CEO değil komutandı. Neyse işte açılan pencereden kullanıcı adını, gmail adresini ve kanal şifresini girdim. 4 ile başlayan bir site adı çıktı. Bunu da sonradan hesap çalma işlemi için kullanılan bir web sayfası olduğunu öğrendim. Neyse işte gmail adresimi ve kanalımı silmişti. Yani yaş küçük olunca insan inanıyor. Ders çıkarmalısınız. Herkese güvenmeyin bundan sonra.
 

Ömer444444

Picopat
Katılım
9 Aralık 2020
Mesajlar
865
Çözümler
5
Yer
Karayipler
yapabileceğim bir şey var mı?
1618302349141.jpeg
 

Pluxy01

Hectopat
Katılım
11 Kasım 2016
Mesajlar
1.668
Çözümler
14
Yer
Führerbunker
@skyyy hallediyorum hocam.
(Yabancıymış 😀 )
Eleman hatırlamıyorum diyor. Steam isminizi atabilir misiniz? Belki oyalıyor da olabilir. Öyle bir şey yapmadım diyor, bana da dolandırıcısın diyor. Şansımı denedim.
 

MyAsafes

Centipat
Katılım
6 Mayıs 2020
Mesajlar
161
Çözümler
2
Bazı arkadaşlar desteğe yazın falan demiş. Destek ile ne alakası olabilir böyle bir şeyin?

Arkadaşın ile iletişime geçmeden alamayacaksın maalesef.
 
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yukarı