Steam'de American Truck Simulator'e zam geldi!

Birkaç ay once harita DLC ile birlikte aldım ATS iyi ki aldım.
Benim almadığım 3 harita DLC'si kaldı ATS için, eğer indirime girerse direkt alırım artık. Bi de 2 tane de çıkacak olan DLC var, DLC'lerle oyun 200-300 lira olacak bu gidişle :D Ama çok fazla oynadığım için parasını çıkartıyor bi şekilde yani, çok fazla oynadığım için de farklı yollar gerekiyor, DLC almak istiyor insan.

DLC'lere zam yapılmamış. ETS'e ye de zam yapılmamış. Arjantin'e de zam yapılmamış. Sadece ATS'ye olması ve sadece Türkiye'ye zam yapılması ilginç. Bence fiyat hatası sonradan düzeltilecek.
DLC'lere zam yapılmamış. ETS'e ye de zam yapılmamış. Arjantin'e de zam yapılmamış. Sadece ATS'ye olması ve sadece Türkiye'ye zam yapılması ilginç. Bence fiyat hatası sonradan düzeltilecek.
DLC'lere de zam gelmeye başladı. Kalıcı olacak gibi duruyor. ETS 2 de zamlanır bu gidişle.

Son düzenleme:
DLC'lere zam yapılmamış. Etse ye de zam yapılmamış. Arjantin'e de zam yapılmamış. Sadece ATS'ye olması ve sadece Türkiye'ye zam yapılması ilginç. Bence fiyat hatası sonradan düzeltilecek.

DLC'lere de zam gelmeye başladı. Kalıcı olacak gibi duruyor. ETS 2 de zamlanır bu gidişle.

Evet DLC zamlanmaya başladı ETS 2 gelecektir kesin bu zam.

Yeni konular

Geri
Yukarı