Steam'de arkadaş ekleyemiyorum

Birisi42

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Mars
Steam'de arkadaş ekleyemiyorum neden acaba? 5 USD harcamak gerekiyor diye duydum ama benim arkadaşlarım yan hesap açıp ekleyebilmişler. Sonra 7 gün sınırı diye bir şey duydum ama o da olmaz. Nasıl ekleyeceğim. Belki ETS2 + Road To Black Sea DLC'sini alınca eklerim 5 USD'yi geçince. Ama neden ekleyemiyorum? CS:GO'nun içinden mi ekleniyor yoksa? Yani siz kısaca nasıl eklendiğini söyler misiniz? Bir arkadaşım ben Steam'e hiç para harcamam ama ekleyebiliyorum dedi ama ben emin değilim. Sonra Steam Desteğe bakınca 5 USD gerekli dedi. Sonra Pazarda 5 Amerikan Doları harcamadan veya cüzdanda bulunan 5 Amerikan Doları bakiyesiyle arkadaş ekleyebiliyorsunuz dedi ama ben anlamadım. Peki arkadaşlarım nasıl yaptı? Ben nasıl yapabilirim?

4-5 farklı hesabım vardı, 2'sinde 5 USD limitini geçmiştim. Sadece onlarda ekleyebildim, başka türlü ekleneceğini düşünmüyorum. 5 USD limitini geçen biri, geçmeyen birine istek atabiliyor, belki o şekilde arkadaş ekleniyor demişlerdir.

4-5 farklı hesabım vardı, 2'sinde 5 USD limitini geçmiştim. Sadece onlarda ekleyebildim, başka türlü ekleneceğini düşünmüyorum. 5 USD limitini geçen biri, geçmeyen birine istek atabiliyor, belki o şekilde arkadaş ekleniyor demişlerdir.
Bizim sınıftaki bir TL bile yatırmamış ve arkadaşlar. Ben 5 Dolar geçen varsa ondan isterim.

Steam'de arkadaş ekleyemiyorum neden acaba? 5 USD harcamak gerekiyor diye duydum ama benim arkadaşlarım yan hesap açıp ekleyebilmişler. Sonra 7 gün sınırı diye bir şey duydum ama o da olmaz. Nasıl ekleyeceğim? Belki ETS 2 + road to Black sea DLC'sini alınca eklerim 5 USD'yi geçince. Ama neden ekleyemiyorum? CS:GO'nun içinden mi ekleniyor yoksa? Yani siz kısaca nasıl eklendiğini söyler misiniz? Bir arkadaşım ben Steam'e hiç para harcamam ama ekleyebiliyorum dedi ama ben emin değilim. Sonra Steam desteğe bakınca 5 USD gerekli dedi. Sonra pazarda 5 amerikan doları harcamadan veya cüzdanda bulunan 5 amerikan doları bakiyesiyle arkadaş ekleyebiliyorsunuz dedi ama ben anlamadım. Peki arkadaşlarım nasıl yaptı? Ben nasıl yapabilirim?

Steam'de arkadaş ekleyemiyorum neden acaba? 5 USD harcamak gerekiyor diye duydum ama benim arkadaşlarım yan hesap açıp ekleyebilmişler. Sonra 7 gün sınırı diye bir şey duydum ama o da olmaz. Nasıl ekleyeceğim? Belki ETS 2 + road to Black sea DLC'sini alınca eklerim 5 USD'yi geçince. Ama neden ekleyemiyorum? CS:GO'nun içinden mi ekleniyor yoksa? Yani siz kısaca nasıl eklendiğini söyler misiniz? Bir arkadaşım ben Steam'e hiç para harcamam ama ekleyebiliyorum dedi ama ben emin değilim. Sonra Steam desteğe bakınca 5 USD gerekli dedi. Sonra pazarda 5 amerikan doları harcamadan veya cüzdanda bulunan 5 amerikan doları bakiyesiyle arkadaş ekleyebiliyorsunuz dedi ama ben anlamadım. Peki arkadaşlarım nasıl yaptı? Ben nasıl yapabilirim?

5 dolar yüklemediğin sürece sınır kalkmaz ama eğer ki arkadaş eklemek istediğin kişi 5 dolar attıysa senin hesabını ekleyebilir ve arkadaşlarında sınırı kalkmış hesaplardan yeni hesaplara atmıştır arkadaş isteği onun dışında bir şey yapamazsın para yüklemen lazım.

Geri
Yukarı