Steam'de aynı oyun birden fazla nasıl açılır?

Boş yorum diyemezsiniz. Hangi oyun olduğunu merak ediyorum çünkü işe yarayabilecek programlar olabilir. Yardım etmeye gerek kalmadığını fark ettim, size kolay gelsin.
Bilindik bir oyun değil, daha çözüm bulamamışken sizin bilgisayarınız 20-30 oyunu açabilecek mi diye soruyorsunuz. Daha oyunun sistem gereksinimlerini bilmiyorsunuz, bilginizin olduğunu düşünmüyorum.

Güvenilir olup olmadığını bilmiyorum. O mesajlardan sonra yardım etmezdim ancak yine de yardım edeyim dedim.

Adam söyle bir program ile bir oyunu 2 kere açıyor. Oyun Steam'dan mı bilmiyorum. Ama bir bak.

( ÖNEMLİ UYARI ! : Link olarak Gezginler vermiş. Yüksek ihtimalle virüs var. Ben önermiyorum ! )
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bilindik bir oyun değil, daha çözüm bulamamışken sizin bilgisayarınız 20-30 oyunu açabilecek mi diye soruyorsunuz. Daha oyunun sistem gereksinimlerini bilmiyorsunuz, bilginizin olduğunu düşünmüyorum.
5K mesajı olup, bir sürü insanın yardım çağrısına deva olmuş birine bunu söyleyemezsiniz. Bizleri küçümseyecekseniz, takmayacaksanız böyle bir konu da açmamalıydınız.

Ayrıca sisteminiz ne kadar güçlü olursa olsun 30 tane oyun açarsanız ilk 3-4 tanesinden sonrası kasmaya başlayacaktır çünkü ekran kartının kullanımı diğer oyunlarda %1-%0 arasında gidecektir. Ama bence bu sıkıntı yaratmaz anladığım kadarıyla bir oyunda saat kasmak istiyorsunuz. Çok sıkıntı yaratmaz herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı