Steam'de başka ülkenin mağzasından oyun alma

VerderVeremenSpr

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Ben Steam’den GTA 5 alacaktım. Oyun Brezilya mağazasından alınca 50TL daha ucuza denk geliyor. Brezilya mağazasından alsam herhangi bir sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam bulunduğunuz ülke dışında satılan oyunu aktif edemezsiniz.
Ama Brezilya üzerinden Social Club sürümünü satın alıp kullanabilirsin.

30 lira için 50 liradan olmak var. İndirimli oyun satan insanlar var onları deneyebilirsin. Ama illaki ben Brezilya’dan alacağım diyorsan steam ayarlarından bölgeni değiştirerek alman en doğrusu. Zira vpn olayı riskli. Tekrar Türkiye bölgesine geçmek için ise aynı yolu kullanabilirsin. Bir süre beklemek kaydıyla tabi.

30 lira için 50 liradan olmak var. İndirimli oyun satan insanlar var onları deneyebilirsin. Ama illaki ben Brezilya’dan alacağım diyorsan steam ayarlarından bölgeni değiştirerek alman en doğrusu. Zira vpn olayı riskli. Tekrar Türkiye bölgesine geçmek için ise aynı yolu kullanabilirsin. Bir süre beklemek kaydıyla tabi.
profilden ülkeyi değiştirince yine de mağaza türk lirası gösteriyor nasıl para birimini değiştirebiliriz. Ben Arjantin'den Steam hesabı açtım indirimde GTA 5 1,80 TL'ye falan düşüyor. En yakın zamanda denemeye çalışacağım.
Arkadaşlar merhaba. Ben Steam’den GTA 5 alacaktım. Oyun Brezilya mağazasından alınca 50TL daha ucuza denk geliyor. Brezilya mağazasından alsam herhangi bir sıkıntı olur mu?
Sen yaptın mı? Bir sıkıntı yaşadın mı?
Rus VPN alıp steama yeni hesap açıp açtığınız hesaptan bu hesaba oyun hediye edebilirsiniz. Bunun bulabilirsen Brezilya VPN'i ile dene.
Denediniz mi?
Bu arada ininal ile denedim almayı. İçinde para olmadığı için hata verdi ama aynı hatayı Türk Steam'den de oyun almaya çalışırken verdi.

Sonucunu merak ediyorum.
Deneyince yazarım şu an yazlıktayım. Eve dönünce deneyeceğim. Çok heyecanlandım. Cyberpunk 2077'yi indirimsiz
₺132,19ARS$ 1299,00 'ye

alma imkanı var galiba.
Sonucunu merak ediyorum.
Bu siteden oyunların başka ülkelerdeki fiyatları, en düşük fiyatları vs. bakabilirsiniz.

Deneyince yazarım şu an yazlıktayım. Eve dönünce deneyeceğim. Çok heyecanlandım. Cyberpunk 2077'yi indirimsiz
₺132,19ARS$ 1299,00 'ye

alma imkanı var galiba.

Bu siteden oyunların başka ülkelerdeki fiyatları, en düşük fiyatları vs. bakabilirsiniz.
Yaptın mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı