Steam'de bedava oyun veren internet servis sağlayıcısı nedir?

Sistem çalışıyor güzel ancak çok fazla bekletiyor ben 30 dakika beklemiştim bağlanması için, bilgisayarım iyi olmadığı için oyunlara gerçekten giriyor mu diye Half-Life ile Among Us'u test etmiştim.

Onun dışında verdiği oyunlar (01.03.2021)

1617608884411.png

1617608899010.png

1617608920951.png

Bakış açın güzelde tam olarak olayı bilsen neden bedava verdiklerini anlarsın. Kendilerine üye çekmek için reklam amaçlı bir promosyon.

Hocam olay promosyon mu güvenilir mi olayı değil ki ? Arkadaş bir soru sormuş onun cevabını verdim, onun dışında tabii ki biliyorum, üstelik internet hakkında yeni yeni bilgi sahibi olmuş bir insan değilim :D. İyi forumlar.

Hocam olay promosyon mu güvenilir mi olayı değil ki? Arkadaş bir soru sormuş onun cevabını verdim, onun dışında tabii ki biliyorum, üstelik internet hakkında yeni yeni bilgi sahibi olmuş bir insan değilim :D. İyi sosyaller.

Cevapta hata var işte hocam :D Hatta öğrendiğime göre GIBIRNet'e üye olmaya bile gerek yokmuş :D O servisi herkes kullanabiliyormuş. Siz cevabınızda bedavaya kimse kimseye oyun vermez demişsiniz ama veriliyormuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevapta hata var işte hocam :D hatta öğrendiğime göre GIBIRNet'e üye olmaya bile gerek yokmuş :D o servisi herkes kullanabiliyormuş. Siz cevabınızda bedavaya kimse kimseye oyun vermez demişsiniz ama veriliyormuş.

5 Nisan 2021 zamanında açılmış bir konu başlığı, yaptığım ironiyi anlamamış olmanızı dalgınlık deyip geçiyorum. Sorunun cevabını kendiniz de vermişsiniz üyelik ve reklam için iki taraflı da çıkar söz konusu geçmiş konulardan mesaj puanı kasmak yerine güncel konulara bakmanızı tavsiye ediyorum 😵‍💫.

5 Nisan 2021 zamanında açılmış bir konu başlığı, yaptığım ironiyi anlamamış olmanızı dalgınlık deyip geçiyorum. Sorunun cevabını kendiniz de vermişsiniz üyelik ve reklam için iki taraflı da çıkar söz konusu geçmiş konulardan mesaj puanı kasmak yerine güncel konulara bakmanızı tavsiye ediyorum 😵‍💫.
İroni olduğunu sanmıyorum :). Mesaj kasan birisi olsam 2017 de üye olan birisi olarak 2020de üye olan birisinin yarısı kadar mesajım olmazdı. Saldıracak yer kalmayınca tabi :).

Geri
Yukarı