Steam'de bir kişiye oyun gizleme

Efe avcı

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bir arkadaşım var ve benden hep Forza Horizon 4 istiyor, ben de param yok diyip geçiştiriyorum. Lakin şimdi ben almak istiyorum. aldığım zaman ise oyun görünme ayarlarını sadece ona gizlemek istiyorum (herkese değil) ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir seçenek bildiğim kadarıyla yok. Hesabını engelleyebilirsiniz fakat o şekilde de tarayıcıdan giriş yapmadan profilinizi görüntülerse yine oyunu görecektir. En güzel çözüm ise "almıyorum" demek olabilir ya da cevap vermeyin direkt iletişimi engelleyin ki mesaj atamasın.

Merhaba, bir arkadaşım var ve benden hep Forza Horizon 4 istiyor, ben de param yok diyip geçiştiriyorum. Lakin şimdi ben almak istiyorum. aldığım zaman ise oyun görünme ayarlarını sadece ona gizlemek istiyorum (herkese değil) ne yapmalıyım?
Böyle bir şey bildiğim kadarıyla mümkün değil.
Ayrıca arkadaşına oyun almak zorunda değilsin. Almak istemediğini söyle. Eğer küserse boş ver gitsin. Çıkar için arkadaşlık olmaz.

Bende de boyle arkaşlar vardı birkaç yıl once bana diyorlardı sen zenginsin bana bu oyunları alsana onlara almak yerine hep kendime alırdım ve alınca hep gelip hani paran yoktu diyordu ama kendine alıyorsun dedi bende sana almak zorunda değilim dedim ve baktım bana küfür ediyor bende ona edip engelli basdım sende aynısını yapabilirsin bence çıkar için arkadaş olunmaz.

Geri
Yukarı