Steam'de bir oyundan kaç kart düşer?

Hunterhhx

Decapat
10 Kart düşüren bir oyundan kaç kart düşer veya 6 kartı olan bir oyundan kac kart düşer bunların bir listesi olan var mı? 5 kartlı bir oyundan 3 kart düsüyor sadece bunu biliyorum

Hepsinin oldugu bir liste var mı diyecektim de buldum
Oyunun kart sayısı/2= Düşecek kart sayısı. Sonuç buçuklu ise sonraki basamağa yuvarlayın.
Böyleymis

10 Kart düşüren bir oyundan kaç kart düşer veya 6 kartı olan bir oyundan kac kart düşer bunların bir listesi olan var mı? 5 kartlı bir oyundan 3 kart düsüyor sadece bunu biliyorum

Hepsinin oldugu bir liste var mı diyecektim de buldum

Böyleymis
Profil> rozetler derseniz hangi oyunda kaç kart düşürme hakkınız kaldığını görebilirsiniz.

Bu kartların olayı nedir ne işe yarıyor?
Oyunlarda kazanılan kartlar birer dijital koleksiyon öğesidir. Bunları biriktirip seriyi tamamlamak isteyenler ya kendisi kazanmak için çabalıyor ya da eksik kartları Topluluk Pazarı üzerinden satın alıyor. Fiyatlar, kartların kazanma zorluğuna göre değişiyor ama genelde 80-90 kuruş civarında seyrediyor.

Oyunlarda kazanılan kartlar birer dijital koleksiyon öğesidir. Bunları biriktirip seriyi tamamlamak isteyenler ya kendisi kazanmak için çabalıyor ya da eksik kartları Topluluk Pazarı üzerinden satın alıyor. Fiyatlar, kartların kazanma zorluğuna göre değişiyor ama genelde 80-90 kuruş civarında seyrediyor.

Kazanma zorluğundan ziyade kartların fiyatını, rozet işleyince düşen arka planlar ya da ifadeler belirliyor ve 20 kuruşluk olan da 5 liralık olan da mevcut.

Geri
Yukarı