Steam'de birinin beni görmesini istemiyorum

XATESS

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim önceden oynadığım bir oyun vardı ve oradan bir arkadaşla CS:GO girmiştim. Yeni DC, YT falan açtım kurtuldum onlardan. Nedenini sormayın çok pis şeyler yaptılar. Adam son maçlardan hala beni görüyor. Engelledim, arkadaştan çıkardım hala görüyor beni, SS attı. Yeni nickimi görürse tüm sosyal medya hesaplarımı bulur. Kurtulmak istiyorum bu adamlardan, yardımcı olabilir misiniz? Kişiyi engelledim, arkadaştan çıkardım ve son maçlardan hala gördüğünü söyledi ve SS var. Bir yolu yok mu bunun?

Son düzenleyen: Moderatör:
İsmini görebiliyor ama arkadaş ismini görmesini istemiyor zaten ne kadar gizlerse gizlesin sadece ismi gözüküyor. Asıl onu göstermek istemiyor zaten.

Hocam bana düşmez ama alıp karşınıza konuşsanıza ne derdi var ne istiyor bu yapılan şey ucuz bir şey değil suç duyursunda bulunabilirsiniz biliyorsunuz değil mi?
Konuştum banane senin nickinden dedi ama çok iyi tanıyorum onu.

Konuştum banane senin nickinden dedi ama çok iyi tanıyorum onu.

Hocam sizin nickinizi bulsa veya YouTube hesabınızı bulsa ne yapabilir ki? En fazla yapabileceği şey video atıyorsanız altına yorum atmak olur onu da engellersiniz biter.

Steam nick değiştir?
Sonra da geçmiş isimlerini temizle istersen. Profili de gizledin mi tamamdır.

Hocam arkadaşı yanlış anlıyorsunuz nickini değiştirsede geçmişini silsede profilini gizlesede CS:GO'da maç geçmişinden üstüne tıklayıp profile git dediği anda o dediklerinizin hepsini yapsada profiline atar arkadaş zaten isminin gözükmesini istemiyor onu da sadece Steam uzantısını değiştirerek yapabilir.

Hocam sizin nickinizi bulsa veya YouTube hesabınızı bulsa ne yapabilir ki? En fazla yapabileceği şey video atıyorsanız altına yorum atmak olur onu da engellersiniz biter.

Hocam arkadaşı yanlış anlıyorsunuz nickini değiştirsede geçmişini silsede profilini gizlesede CS:GO'da maç geçmişinden üstüne tıklayıp profile git dediği anda o dediklerinizin hepsini yapsada profiline atar arkadaş zaten isminin gözükmesini istemiyor onu da sadece Steam uzantısını değiştirerek yapabilir.
Arkadaş isim önemli diyor. Eğer ismini değiştir, geçmiş ismini temizler ve profili gizlerse, o kişi sadece bu profil gizldir yazısı görür. Onun oyunlarını bile göremez.

Arkadaş isim önemli diyor. Eğer ismini değiştir, geçmiş ismini temizler ve profili gizlerse, o kişi sadece bu profil gizldir yazısı görür. Onun oyunlarını bile göremez.

Hocam bu profil gizlidir yazısı profiline girince hemen altta çıkıyor ismini gene görebiliyor başkasına ismini kapatmanın bir yolu yok profilini gizlesede ismi gözüküyor.

Hocam bu profil gizlidir yazısı profiline girince hemen altta çıkıyor ismini gene görebiliyor başkasına ismini kapatmanın bir yolu yok profilini gizlesede ismi gözüküyor.
Okumuyor musunuz? Steam ismini YT ile farklı yap değiştir diyorum. Sonra da eski isim kısmını temizle diyorum. Ondan sonra göreceği tek şey yeni değiştirdiği isim olacak.

Profil gizli , özelleştirilmiş bağlantı da yaptım. Her yerde nickimi farklı yapacağım. Teşekkürler yardımlarınız için.

Kullanıcı adını değiştirse bile CS:GO'da geçmiş maçlardan arkadaşın profiline girip yeni kullanıcı adını görebilir.

Yanlış hatırlamıyorsam bir süre sonra (ne kadarlık bir süre bilmiyorum) maç geçmişi siliniyordu. Bu süre boyunca sabredin sonra da kullanıcı adınızı değiştirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı