Steam'de dolandırıldım

Steam Destek'ten alıntıladım.
  • Doğru kullanıcıyla takas yaptığınızdan emin olun. Dolandırıcılar arkadaşlarınızdan birini veya güvenilir bir kullanıcıyı taklit ederek sizi kandırmayı deneyebilir. Kiminle takas yaptığınızı bilmek sizin sorumluluğunuzdadır.
Desteğe yazmanız da bir şeyi değiştirmez. Yapabileceğiniz bir şey yok.

API Key dolandırıcılığı yaşamazsınız. Geçmiş olsun. Buradan API Key'inizi iptal edin.
Steam Destek'e yazmak işe yaramaz.

Profili gönderin bari şikayet edelim.
Yardımınız için teşekkür ederim. Ama sadece geçmişten gelen bet siteleri (bilindik) ve CS money sitesine girmiştim. Bot itemleri çaldıktan sonra ismini CS money botu sonunda # olarak değiştirdi ne diyebilirimki tamamen dikkatsizliğim ama bu kadar kolay olması çok saçma geldi.
Hocam Steam destek ile görüşün, onun dışında biri ile takas yaparken üye ID'sini kontrol edin yoksa bu şekilde dolandırılmaya devam edersiniz.

Hocam dediğiniz çok doğru ama tamamen acelem vardı hiç dikkatte etmemiştim cezasını çekmek zorundayım şimdi.
Steam takas durumuyla ilgili yeterince tedbiri almış durumda. Bu tarz şeylere maruz kalmak istemiyorsan envanterini gizleyebilirsin + olarak arkadaşın olmayan birinin sana takas teklifi atmasını engelleyebilirsin. Bu ayarlar hep var. Yani benim size önerim:

Eki Görüntüle 836421

Dipnot: Alay ettiğimi düşünüyorsan lütfen öyle düşünme ufak bir şaka sadece. Geçmiş olsun, sen yine çıkmadık candan umut kesilmez muhabbetine Steam desteğe bir yaz. En azından seni dolandıran hesap kapatılır, başkaları bu tongaya düşmez.

Çok teşekkürler hocam bir Steam'ın item iadesi yapmıcanı biliyordum ama bir umut yazıyım dedim. Gerçekten asla yemem dediğim şeyi yedim tamamen acele işe şeytan karışır olayı oldu. Yapacak bir şey yok sağlık olsun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı