Steam'de Dolandırıldım

ErenPayne

Centipat
Steam Community :: ⭕⃤Әділбекет ᠌᠌ dolandıran kişinin hesabı bu bu kişiyi şikayet ederseniz cidden çok sevinirim.

Öncelikle olayı anlatayım arkadaşımla takas yapacaktık o bana M4A1 ben ona M4A1-S verecektim fiyatları aynı olan silahlar 150-170 TL arası bir şey işte takası gönderdiğim zaman iptal oldu resimde gördüğünüz gibi sonra envanterime bakınca silahın olmadığını fark ettim ticaret geçmişine baktığımda silahımın hiçbir şeye karşılık takas yapıldığını gördüm ama aynı kişi değildi aynı hesap ama başka biri çoğu kişinin başına gelmiş bu olay şikayette bulundum daha cevap verilmedi siz de şikayet ederseniz çok sevinirim.

Screenshot_4.png
Screenshot_5.png
Screenshot_6.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sonuç değişmez. Takas işlemleri kullanıcı sorumluluğunda. Tek takas açmak yerine iki ayrı takas teklifi açıyorsanız dolandırılmayı göze almışsınız demektir. Takas, hesap satışı gibi işlemlerde çok titizlik yapılmalı. İki silahın karşılıklı değişimi söz konusu ise tek teklif üzerinden biri ona biri sana gelecek şekilde ayarlaman gerekir. Yoksa adam almayı kabul eder, diğerini iptal eder şu anda yaşadığın gibi.

Steam API keyiniz ele geçirildiği için takaslarınızı yönetebiliyorlar. Fake sitelere girmeyin yoksa böyle dolandırılırsınız.

Geri
Yukarı