Steam'de EA Play ile gelen indirimle FIFA almak mantıklı mı?

gurkaankerim

Femtopat
Daha fazla  
Steam'de FIFA 22 şu an da %84 indirimle 96₺. Steam'de EA Play 29₺, EA Play alırsam FIFA'ya %10 indirim daha ekleniyor yani FIFA %94 indirimli oluyor. bu da 36₺ ediyor, FIFA'ya direkt 96₺ vermek yerine EA Play (29₺)+(%94 indirimli FIFA)36₺ verip almak mı daha mantıklı? EA Play'in süresi bitince FIFA gider mi?

İndirim ile alan bir arkadaş yorum atmış ve yapılıyormuş sanırım ama indirim nasıl kullanıyoruz bilmediğimden çok yanaşmadım EA Play indirimi kullanma yeri falan mı var.
Hocam @Lpgli Pejo denedi ve olmadı. Ben de oradan biliyorum. O incelemedeki arkadaş herhalde indirimsiz iken aldı.

Bu arkadaşın yorumundan düşündünüz sizde galiba.
Aynı deliliği inanmadım başta ama yaptım. Maalesef oyunun fiyatında değişiklik olmadı, şimdi iade edeceğim EA Play'ı eğer edebilirsem tabii.

Dosya Ekleri

• deli.png
    deli.png
    12,1 KB · Görüntüleme: 128
Bu arkadaşın yorumundan düşündünüz sizde galiba.
Aynı deliliği inanmadım başta ama yaptım. Maalesef oyunun fiyatında değişiklik olmadı, şimdi iade edeceğim EA Play'ı eğer edebilirsem tabii.

Bende aynısını yaptım hocam 😂 iade açtım bekliyorum umarım 29₺'yi geri verir.

Arkadaşlar şöyle bir fikrim var:
Acaba EA Play ile FİFA 21 indirilip oyun içinde %10 ek indirimden mi yararlanılıyor acaba ?
Ama sanırım herhangi bir oyun indirilince iade etme durumu ortadan kalkıyormuş EA Play için eğer işe yaramazsa 30 Tl boşa gitmiş oluyor :/

Yeni konular

Geri
Yukarı