Steam'de En Fazla İndirim Ne Zaman Olur?

217099

Kilopat
Makaleler
5
Yer
‏‏‏‏‏‏‏‏
3 ve 9 Şubat arası Steam Oyun Festivali İndirimleri Var.
11 ve 15 Şubat'ta ise Ay Takvimi İndirimleri var. Sizce hangisinde daha fazla indirim olur?
Aklımda Battlefield 1 veya Battlefield V almak var. Ayrıca Heavy Rain ve Beyond Two Souls, Rust falan da almayı düşünüyorum. Bu oyunlar indirime girer mi? Eğer girmezse EA Play alacağım ve Battlefield oyunlarını oradan oynayacağım zaten, ama diğer oyunların indirime girme ihtimali de var mı?

3 ve 9 Şubat arası Steam Oyun Festivali İndirimleri Var.
11 ve 15 Şubat'ta ise Ay Takvimi İndirimleri var. Sizce hangisinde daha fazla indirim olur?
Aklımda Battlefield 1 veya Battlefield V almak var. Ayrıca Heavy Rain ve Beyond Two Souls, Rust falan da almayı düşünüyorum. Bu oyunlar indirime girer mi? Eğer girmezse EA Play alacağım ve Battlefield oyunlarını oradan oynayacağım zaten, ama diğer oyunların indirime girme ihtimali de var mı?
Hocam en çok yazın ve yılbaşında oluyor diye biliyorum.

Diğer indirimlerle genelde aynı olur. Fakat yaz ve kış indirimlerinde daha ucuz oluyor denmesinin sebebi mesela Cyberpunk 2077 yeni çıktı indirime girmiyor diyelim. İlk defa genellikle yaz ya da kış indiriminde indirime girer. Veya bir oyun halihazırda her indirimde %50 indirim görüyorsa ve o indirim %60 veya %75 olacaksa genelde o da yaz veya kış indirimlerinde olur.

Geri
Yukarı