Advertisement

Steam'de fatura adresine gerçek adres yazılmalı mı?

segaha123

Femtopat
Merhaba, ben Steam üzerinden ilk kez oyun alacağım. Daha önce de almıştım ama çok uzun zaman oldu işlemleri tam hatırlayamıyorum, soruma gelecek olursak satın alma işlemini gerçekleştirirken fatura adresi vb istiyor ben çok evde duran biri değilim. Acaba eve bir fatura vb bir şey mi geliyor? Son olarak tüm işlemleri tamamlayınca abonelik kayıt formu geliyor, hem bu abonelik formu hem fatura adresi sıkıntı çıkarır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Astiva

Hectopat
Ben hepsine "X" koyuyorum fatura zaten mail kutunuza geliyor. Bildiğim kadarı ile fizik bir fatura zaten gelmiyor o yüzden adresinizi sallayabilirsiniz ben sadece il ,ilçe, posta kodunu girdim ayrtıntılar "X" şeklinde.

SngrBob

Picopat
Merhaba, ben Steam üzerinden ilk kez oyun alacağım. Daha önce de almıştım ama çok uzun zaman oldu işlemleri tam hatırlayamıyorum, soruma gelecek olursak satın alma işlemini gerçekleştirirken fatura adresi vb istiyor ben çok evde duran biri değilim. Acaba eve bir fatura vb bir şey mi geliyor? Son olarak tüm işlemleri tamamlayınca abonelik kayıt formu geliyor, hem bu abonelik formu hem fatura adresi sıkıntı çıkarır mı?
Hayır rast gele yazabilirsin.

BenMadaraUchiha

Femtopat
Yer
İzmir | Türkiye
Ben gerçek yazıyorum'da bir şey olacağını sanmıyorum sadece doğrulamak içindir galiba.

ThePenthos

Decipat
Makaleler
2
Amerika da olsanız fiziki bir posta alırsınız. Fakat Türkiye de böyle bir şey yok. Yani yazıp yazmamanızın bir önemi de yok.

Yukarı