Steam'de haberim olmadan gelen takas isteği ve kabul edilmesi

fgunduz090

Kilopat
Yer
Mersin, Mezitli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
2 gün önce bir AK-47 skinini skin baron sitesinde 21 adet broken fang kasası karşılığı satılığa koydum. Bugün kalkıp baktığımda skin satılmış, hatta kasaların trade isteği gelmiş ve kabul edilmiş. Takas geçmişinde kasaları görebiliyorum fakat envanterimde yoklar. Bu durumu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam hesabınızda Steam guard var mı? Sizden başka hesaba erişimi olan biri var mı?
Steam API Key sebebiyle dolandırılmış olabilirsiniz.

Steam hesabınızda Steam Guard var mı? Sizden başka hesaba erişimi olan biri var mı?
Steam API Key sebebiyle dolandırılmış olabilirsiniz.

Steam Guard kullanıyorum. Dolandırıcılık olduğunu zannetmiyorum çünkü trade geçmişinde kasalar gözüküyor benim hesabımdan kendi hesabınada atamaz, trade banı var çünkü.

Büyük ihtimal api key dolandırıcılığı olabilir şu adımları izleyin:

1. Sign In bu linke gidip api key oluşturulmuşsa iptal edin.
2. Sign In Bu linke gidip en alttaki diğer bütün cihazların yetkisini kaldır'a tıklayın.
3. Trade URL'sini değiştirin.
4. Son olarak Steam hesabının şifresini değiştirin.

Büyük ihtimal API Key dolandırıcılığı olabilir şu adımları izleyin:

1. Sign In bu linke gidip API Key oluşturulmuşsa iptal edin.
2. Sign In bu linke gidip en alttaki diğer bütün cihazların yetkisini kaldır'a tıklayın.
3. trade URL'sini değiştirin.
4. son olarak Steam hesabının şifresini değiştirin.

API Key oluşturulmamış. Benim dışımda Steam Guard erişimi olan yok.

Otomatik takas kabul edilmesi sadece API Key oluşturulunca oluyor. Onun dışında olmaz diye biliyorum. Takas geçmişinin SS'ini atabilir misin hocam?
kasa.png

Otomatik takas kabul edilmesi sadece API Key oluşturulunca oluyor. Onun dışında olmaz diye biliyorum. Takas geçmişinin SS'ini atabilir misin hocam?
API anahtarı olmadığına eminim. Olsa böyle olmazdı sanırsam.
API.png

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 913695

API anahtarı olmadığına eminim. Olsa böyle olmazdı sanırsam. Eki Görüntüle 913703
Hocam API Key yok. Takaslarda da anormal bir şey yok, normal sizin kontrolünüzde kabul edilmiş gözüküyor. Siz onayladıktan sonra takasın kabul edilmesi lazımdı, otomatik takas sadece API Key oluşturulduğunda oluyor. Bunun dışında bir şey bilemiyorum, garip geldi. En iyisi Steam desteğe yazın, hesabınızda neler olup bittiğini en iyi onlar biliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı