Steam'de hangi oyunlar ile kâr ediyorsunuz?

RiskyZone

Kilopat
Steam indirimiyle alıp Idle Master ile kartlarını düşürerek kar ettiğiniz oyunlar neler? Bu konu hakkında çok konu açıldı fakat bazı kartların fiyatları düşüşe geçiyormuş, bunu nasıl kontrol edeceğimi bilmiyorum. Sizin bugün alıp kar ettiğiniz oyunlar hangileri?

Steam indirimiyle alıp Idle Master ile kartlarını düşürerek kar ettiğiniz oyunlar neler? Bu konu hakkında çok konu açıldı fakat bazı kartların fiyatları düşüşe geçiyormuş, bunu nasıl kontrol edeceğimi bilmiyorum. Sizin bugün alıp kar ettiğiniz oyunlar hangileri?
Zup! serisi Hentai serisi qoq 2 rage wars şuan aklıma bunlar geldi.

Over the dream, hentai girl oyunları, outdrive bugün kar ettiğim oyunlar.

Ayrıca şu paketlerden de çok yüksek miktarda olmasa da şansınıza göre paket başı 1-2 TL kar edebilirsiniz.

(sonuncu paket riskli)
Çoğunlukla şansınıza göre kar edersiniz. Yani 1 TL'lik kart da düşebilir 50 TL'lik kartta. Bugün 17TL ve 10TL'lik 2 tane kart düşürdüm mesela.

Ayrıca topluluk pazarından alıcağınız oyunun kartlarına bakıp en düşük 3 kartı ( kaç kart düşüyor ise yani toplam kart /2 ) toplarsanız ve Steam'ın komisyonundan 20-30 kuruş çıkarırsanız kar mı zarar mı ediceğinizi görebilirsiniz. Uğraş gerektiren bir iş yani.

Over the dream, hentai girl oyunları, outdrive bugün kar ettiğim oyunlar.

Ayrıca şu paketlerden de çok yüksek miktarda olmasa da şansınıza göre paket başı 1-2 TL kar edebilirsiniz.

Çoğunlukla şansınıza göre kar edersiniz. Yani 1 TL'lik kart da düşebilir 50 TL'lik kartta. Bugün 17TL ve 10TL'lik 2 tane kart düşürdüm mesela.

Ayrıca topluluk pazarından alıcağınız oyunun kartlarına bakıp en düşük 3 kartı ( kaç kart düşüyor ise yani toplam kart /2 ) toplarsanız ve Steam'ın komisyonundan 20-30 kuruş çıkarırsanız kar mı zarar mı ediceğinizi görebilirsiniz. Uğraş gerektiren bir iş yani.

Bu listedekiler alınır mı? Denemek için alacağım pek bir beklentim yok.

Uğraşmayacaksan hiç deneme derim kart kasmak zor iştir bazen 20 kuruş kar etmek için oyun zilyar tane oyun alırsın bazense parlak kart düşer bi anda 10tl kar edersin.

Over the dream kesin kar ettiriyor. Hatta yüksek oranda kar ettiriyor. Paketlerden sonuncu harici hepsinden 2 TL'den yüksek kar ettim. En sonuncunun kartları 20 kuruş vb olduğu için çok kar ettirmedi fakat zarar da etmedim. Yani over the dreamı kesin öneririm. En az 3 TL kart düşüyor. Oyun ise 1, 20TL yani her türlü 2TL'ye yakın bir karınız oluyor. Uğraş olarak hazır bulursanız internetten herhangi bir uğraşınız olmaz Idle Master arkada sizin için düşürür.

Yeni konular

Geri
Yukarı