Steam'de hediye edilen oyun iade edildi

fatih murdock

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Steam'de 14 gün önce bir arkadaş bana Forza Horizon 5 göndermişti ama şu an bir bildirim geldi Steam'den ve iade talebiniz gerçekleşti diyor. Ben bu oyunu iade etmedim. Bu oyunu atan kişi iade ettiyse bana onay gelmesi lazım ama gelmedi de bir şey onaylamadım. Ne yapmam gerekir bu durumla alakalı?

Ne yapmam gerekir derken? Adam kendi almış, paraya ihtiyacı olmuştur veya vazgeçmiştir iade istemiştir. şimdi şikayet etmek gibi bir şansınız varsa edecek misiniz yani? Yapabileceğiniz bir şey yok diye biliyorum.

Ne yapmam gerekir derken? Adam kendi almış, paraya ihtiyacı olmuştur veya vazgeçmiştir iade istemiştir. şimdi şikayet etmek gibi bir şansınız varsa edecek misiniz yani? Yapabileceğiniz bir şey yok diye biliyorum.
yahu iyi hoşta ben bu oyunu 15 saat üstü oynadım ve 14 gün içinde tabi. Bu nasıl oluyor peki ? Bana iade ile ilgili bir onay gelmedi. Direkt hesaptan gitmiş oyun. ki ben onaylasam bile 15 saat oynadım iade olmaz ki ya da bilmediğim bir durum mu var ?

yahu iyi hoşta ben bu oyunu 15 saat üstü oynadım ve 14 gün içinde tabi. Bu nasıl oluyor peki ? Bana iade ile ilgili bir onay gelmedi. Direkt hesaptan gitmiş oyun. ki ben onaylasam bile 15 saat oynadım iade olmaz ki ya da bilmediğim bir durum mu var ?
Arkadaşına sorsana o ne yapmış.

Yahu iyi hoş da ben bu oyunu 15 saat üstü oynadım ve 14 gün içinde tabii. Bu nasıl oluyor peki? Bana iade ile ilgili bir onay gelmedi. Direkt hesaptan gitmiş oyun. Ki ben onaylasam bile 15 saat oynadım iade olmaz ki ya da bilmediğim bir durum mu var?

15 saat oynamışsanız bile Steam bazen istisna olarak 2 saati geçen ve 14 günü geçen oyunların iadesini kabul edebiliyor. Tabii gerçekten mantıklı ve iyi bir sebep gerek. Ben bir kere 9 saat oynadığım oyunu iade ettirmiştim. Arkadaşınız bir şekilde yapmış olabilir. Yahut siz daha 1 saat falan oynamışken talep atmıştır Talep'e bakılırken siz oynamışsınızdır. Talep atıldığında 1 saat olduğu için kabul olmuştur. Öyle oluyor.

Geri
Yukarı