Steam'de hediye gönderince 5 dolar sınırı kalkar mı?

thedevoul

Zeptopat
Merhaba,

Steam'de Prime bir hesap olabilmek için para yatırıp o parayla hediye attıktan sonra Prime hala kalır mı? Prime dediğim 5 dolar olayı.

nexsuz

Femtopat
Bu arada olay şu, arkadaş oyun alacak benim de Steam Prime yok arkadaş bana para atacak o parayla da arkadaşın istediği oyunu hediye olarak atacağım :)

Sana cüzdan kodu satın alıp da mı atacak? Öyle ise kullanıp 5 doları geçtiği takdirde arkadaşına istediği oyunu hediye olarak satın alıp yollarsın ve pazar banın kalkmış olur. Şu an 5 dolar 85 TL civarı ediyor ona göre bir satın alım planı yapın.

KS
KS
thedevoul

thedevoul

Zeptopat
Sana cüzdan kodu satın alıp da mı atacak? Öyle ise kullanıp 5 doları geçtiği takdirde arkadaşına istediği oyunu hediye olarak satın alıp yollarsın ve pazar banın kalkmış olur. Şu an 5 dolar 85 TL civarı ediyor ona göre bir satın alım planı yapın.
Hayır hocam, iban vericeğim ordan gerekli miktarı atacak (5dolar+) ordanda ben ona istediği miktardaki ve istediği oyunu hediye olarak atıcam.

YumurtalıPide

Hectopat
Makaleler
2
Burada kalkmaz denmiş.

KS
KS
thedevoul

thedevoul

Zeptopat
Burada kalkmaz denmiş.

Hocam bana edilmeyecek ben hediye edeceğim ve araştırdım oluyormuş yardımlarınız için teşekkürler.

Yukarı