Steam'de hediye gönderince 5 dolar sınırı kalkar mı?

thedevoul

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba,

Steam'de Prime bir hesap olabilmek için para yatırıp o parayla hediye attıktan sonra Prime hala kalır mı? Prime dediğim 5 dolar olayı.

Bu arada olay şu, arkadaş oyun alacak benim de Steam Prime yok arkadaş bana para atacak o parayla da arkadaşın istediği oyunu hediye olarak atacağım :)

Sana cüzdan kodu satın alıp da mı atacak? Öyle ise kullanıp 5 doları geçtiği takdirde arkadaşına istediği oyunu hediye olarak satın alıp yollarsın ve pazar banın kalkmış olur. Şu an 5 dolar 85 TL civarı ediyor ona göre bir satın alım planı yapın.

Sana cüzdan kodu satın alıp da mı atacak? Öyle ise kullanıp 5 doları geçtiği takdirde arkadaşına istediği oyunu hediye olarak satın alıp yollarsın ve pazar banın kalkmış olur. Şu an 5 dolar 85 TL civarı ediyor ona göre bir satın alım planı yapın.
Hayır hocam, iban vericeğim ordan gerekli miktarı atacak (5dolar+) ordanda ben ona istediği miktardaki ve istediği oyunu hediye olarak atıcam.

Burada kalkmaz denmiş.

Burada kalkmaz denmiş.

Hocam bana edilmeyecek ben hediye edeceğim ve araştırdım oluyormuş yardımlarınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı