Steam'de Human: Fall Flat indirimini beklemeli miyim?

yigitminer

Hectopat
Daha fazla  
Steam'dan Human: Fall Flat indirimdeydi 9 TL olmuştu. Normal fiyatı 24 TL indirim bittikten 1 gün sonra aklıma geldi. Yeniden indirimi beklemeli miyim yoksa şimdi mi alayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
9,60 TL'ye düşecek.
Ben 2019 Mayıs'ta 10 dakika ile kaçırıp 24 TL'ye satın aldım oyunu.
Sonuç da bu.
1615031646289.png

Arkadaşlarımla crackli multiplayer oynayıp, gülmekten koptuğumuz bir oyundur kendisi.
İndirimi kaçırıp 24 TL'ye almak koydu mu derseniz HAYIR.

Zamanında gang beast, party panic gibi oyunların arasındaki en iyisidir Human Fall Flat.

+Oyun Çok Komik

+Fizik kanunları yok bu oyunda, bacağınızla totonuz yer değişiyor biryeri tutacağım derken.

+Grafikleri her pc kaldırabilir.

+Speedrun yapmak için beta kodu var.

+Arkadaşlarınız yoksa, sunucularda oynayabilirsiniz.

+Görevlerde birçok alternatif bitiş noktası var fakat oyun bunları gözünüzün önüne sokmuyor, siz bulacaksınız (isterseniz oyunun sunduğu şekildede mapı bitirebilirsiniz.)

-Multiplayerde az bir gecikme var.(Lag)

-Güncellemeler çok uzun sürede geliyor.

-Sunuculardaki bazı kişilikler çok yüzsüz.

-Aztek ve Karanlık adlı maptan sonraki mapları, eski başarısı gibi bulamadım.

Grafikler: Bu oyunda grafik önemli değil.

Sesler: Güzel, her oyunda olması gerektiği gibi.

Çevre Dizaynı/Objeler: Harika.

Kitle: Herkes (Çok komik olduğu için daha çok çocuklara hitap edebiliyor, fakat 35 yaşındaki adam bile gülme krizine girebilir bu oyunda.)

Fiyat: İndirimi bekleyebilirsiniz, fakat kesinlikle PARASINA DEĞER.

Buraya kadar okuyan arkadaşlara teşekkür ederim.

Oynamak isteyen varsa eklesin;
Zamanımız oldukça arkadaşlarımızla oynuyoruz :D.

24 TL'yi kesinlikle hak eden bir oyun. Üstteki arkadaşımın dediği gibi oyun kesinlikle parasını hak ediyor. Oyuna gireyim diyorum 2-3 saat oyundan çıkamıyorum. Özellikle 3-4 kişi girerseniz daha zevkli oluyor.

Kusura bakmayın konuyu tekrar açıyorum oyunu arkadaşlarla değil de sunucularla oynasam eğlendiri mi ve oyunu crack indirirsek Steam'den alan kişilerle mi oynuyorum yoksa sadece crack yapanlarla mı?

Geri
Yukarı