Steam'de indirimde olan oyun tavsiyesi

Dantes07

Decipat
Daha fazla  
RAM
4 gb ram ddr3
Ekran kartı
HD4850 GDDR3 1GB 256B ATI Radeon DX10.1 Ekran Kart
İşlemci
Intel Core i3 3220 3.3GHz 3MB Cache LGA 1155 Cpu
Oyun almak istiyorum indirimde ve düşük sistemli olursa daha iyi olur. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bedava olarak muck var. Oyun arkadaşlarla daha eglenceli ama tekte oynayabilirsin. Oyun kötü grafikli ama gine kasıyorsa çimleri kapatabilirsin ve oyuna mod bile yükleyebiliyosun.

Bedava olarak muck var. Oyun arkadaşlarla daha eglenceli ama tekte oynayabilirsin. Oyun kötü grafikli ama gine kasıyorsa çimleri kapatabilirsin ve oyuna mod bile yükleyebiliyosun.

• 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.
  • işletim sistemi: Windows 7 or later.
  • işlemci: Intel i5.
  • bellek: 1 GB RAM.
  • ekran kartı: NVIDIA 450 GTS.
  • DirectX: sürüm 9.0C
  • depolama: 2 GB kullanılabilir alan.
    Şöyle bir oyun buldum açar mı sence.

• 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.
  • işletim sistemi: Windows 7 or later.
  • işlemci: Intel i5.
  • bellek: 1 GB RAM.
  • ekran kartı: NVIDIA 450 GTS.
  • DirectX: sürüm 9.0C
  • depolama: 2 GB kullanılabilir alan.
    Şöyle bir oyun buldum açar mı sence.
Hocam yanlış anlamayın ve üzülmeyin ama ben sizin sisteminide yakışacak, oynatacak bir oyun bulamadım 5 dk aradımda kusura bakmayın sizin sistem biraz düşük :(

Hocam yanlış anlamayın ve üzülmeyin ama ben sizin sistemini de yakışacak, oynatacak bir oyun bulamadım 5 dk aradımda kusura bakmayın sizin sistem biraz düşük :(

Haha ben de biliyorum aşırı çöp bir sistem benimle aynı yaşta neredeyse yakında zaten yeni bilgisayar alacağım.

Oyun almak istiyorum indirimde ve düşük sistemli olursa daha iyi olur. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Hocam sisteminiz biraz kötü. Steam ile ilgili değil ama Minecraft oynayabilirsiniz o sistemle. Çok fazla opsiyonunuz yok. Ben sizinkinden daha kötü bir sistemde yıllarca Minecraft oynamıştım. Solo olarak da Multiplayer olarak da saran bir oyun. En azından ben böyle düşünüyorum.

・Oxygen Not Included.
・Resident Evil 4 (kaldırır mı emin değilim)
・Dont Starve Together.
・Metal Slug 1-2
・Far Cry 2
・Plague INC.
・Trine 2-3
・Manhunt
・My Child Lebensborn.
・The King of Fighters XIII.
・Dwerve

Bir sürü farklı tarzdan oyun önermeye çalıştım içinde illaki beğeneceğin bir oyun vardır :)

Yeni konular

Geri
Yukarı