Satılık Steam'de İndirimdeki oyunları biraz daha ucuza almak

FurkannC

Kilopat
Makaleler
3
Steam platformundaki bakiyemi nakide çevirmek istiyorum.
İstediğiniz bir oyun varsa, biraz daha aşağısına alabilrisiniz.
Oyunun ismini yazın, size teklif vereyim, uygunsa WhatsApp veya Discord üzerinden iletişime geçelim.
Ödeme yöntemleri Papara veya İş Bankası'na havale/eft.
Üst limit 150 TL.

Dragon quest® XI s: Echoes of an elusive age™ - Definitive Edition.

Selamlar Steam'deki birkaç yabancı arkadaşıma sordum. Daha önce bana pahalı oyunları hediye atmışlardı. Eğer bu sefer atmazlarsa sizden alabilirim. Ne kadara alırsınız bu oyunu bana? (oyunun o kadar para etmeyeceğini düşündüğüm için böyle bir yola başvurdum)

Dragon quest® XI s: Echoes of an elusive age™ - Definitive Edition.

Selamlar Steam'deki birkaç yabancı arkadaşıma sordum. Daha önce bana pahalı oyunları hediye atmışlardı. Eğer bu sefer atmazlarsa sizden alabilirim. Ne kadara alırsınız bu oyunu bana? (oyunun o kadar para etmeyeceğini düşündüğüm için böyle bir yola başvurdum)
Üst limit dediğim gibi 150 TL. Oyuna baktığımda 209 TL olarak gözüküyor. Yardımcı olamayacağım.
Nereden iletişime geçebiliriz?
Discord adresimi verebilirim. Oradan da telefon numaramı size iletirim isterseniz, buraya yazmak istemiyorum.

4.85 fiyatından CS:GO kırık diş operasyonu kasası satın alınabiliyor. 5 tanesi 24.25 TL ediyor. Şu an alın demiyorum. Eğer böyle bir ticaret yapsak, yüzde kaç indirim uygulayacaksınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı