Rehber Steam'de indirime giren tüm oyunlar nasıl bulunur?

Herkese selamlar.

Steam'de indirime girmiş oyunları - ürünleri bulmak aslında çok basit. Bir site bunu bizim için yapıyor.

Screenshot_8.png

Filter by type kısmından Games seçerek sadece indirime girmiş oyunları listelemesini sağlayabiliriz.

Siteye girdiğimde Discount: kısmından indirime girmiş oyunların % kaç indirime girdiğini filtreleyebiliyoruz. Filtreyi seçtikten sonra Reload the page with your filters butonuyla filtreyi uyguluyoruz. Sonuçlarda seçtiğiniz filtreye göre indirime girmiş oyunları görüyoruz.

Screenshot_10.png

Şu an aktif olarak %85 üzeri indirim alan 126 adet oyun varmış. Mesela The Sims™ 4 oyunu %88 indirime girerek 33, 59TL fiyatına düşmüş. Ends in yazısı indirimin ne zaman biteceğini gösteriyor.

İndirim filtresini %95 ve üstü yaptığınızda çıkan oyun sayısı zaten oldukça az oluyor. Çıkan listeden tamamen ücretsiz olmuş oyunları bulabilirsiniz.

Son düzenleme:
Anlamadım hocam?
Bu siteyi ben düzenli olarak kontrol ediyorum, şu an hiç ürün çıkmaması, ilerleyen zamanlarda hiç çıkmayacağı anlamına gelmiyor diyorum.

Konuya "şu an %95 üzerinde indirim alan yok" yazsam o yazı yıllar boyu orada kalacak. Cidden "şu an %95 üzeri indirim alan yok" yazmama gerek var mıydı konuya?

Bu siteyi ben düzenli olarak kontrol ediyorum, şu an hiç ürün çıkmaması, ilerleyen zamanlarda hiç çıkmayacağı anlamına gelmiyor diyorum.

Konuya "şu an %95 üzerinde indirim alan yok" yazsam o yazı yıllar boyu orada kalacak. Cidden "şu an %95 üzeri indirim alan yok" yazmama gerek var mıydı konuya?
Yok hocam o yüzden demedim. Gerçekten filtreleri yanlış yaptım sandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı